9 evesen szexualitas?

Figyelt kérdés
kisfiam mar az oviban mindig hosszerelmes volt,ez azota is tart.erosen erdeklik a kisebb es nagyobb lanyok,sot a teveben ha reklamban lat furdoruhas noket,mindig megjegyzi,hogy szep cickoja van..es az is elofordult,hogy merevedese lett.mondta h olyan jo meleg a kukijanak.nemregen ottaludt nalunk a szomszed kisfiu,satoroztak..masnap a fiam sirva elmeselte,hogy osszetettek a kukijukat es simogattak egyast,mert kiakartak probalni,hogy majd hogy kell ezt lannyal csinalni es,h en most ot utalom e?hat,meglepodtem,de mondtam,h soha nem utalom,es h ezt neha szoktak a kisfiuk,de tobbet nem szeretnem ha elofordulna,varja ki amig felno es lesz egy szep lany akit majd szeret.sajnos ot a dolog nagyon bantja,sokszor sir miatta.en allandoan nyugtatom,h felejtse el nem a vilagvege.azt is kerdeztem,h a baratja kenyszeritette e,azt mondja nem,kozosen akartak.a kis baratnal annyi volt h vallat randitott,h igaz jatszottunk a futyinkkel es kesz.hogyan segithetnek en az en fiamon?egyebkent teljesen atlagos,normalis csaladban nol,egy lanytestverrel,sem nem meztelenkedunk elotte naphosszat,de a tusolot sem zarom.kiegyensulyozott eletvidam,jotanulo gyerek.
2012. júl. 7. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Itt most tényleg szakember kell neki. Én is nézek, hogy mi van:OOOOO Ezt nem szabad 'normál' emberek tanácsára bízni, ennek utána kell járni. SZAKEMBER
2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
beszeltem gyermekpsihologussal,azt mondta ez termeszetes ebben a korban,lanyoknal is nagyon surun elofordul,csak az en gyerekem erzekenyebben reagalt,mint az atlag es h legyek boldog,mert 10 bol 9 gyerek soha nem mondta volna el.ebbol is latszik mekkora bizalom van kozottunk es milyen jo a viszonyunk.engem az erdekel,van e itt ilyen szulo hasonlo szituacioval es o hogyan kezelte.
2012. júl. 7. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Én a saját tesómmal voltam így, simogattuk egymást (én fiú ő lány) aztán anyu az hitte, botrány lesz, pedig mi tényleg csak kíváncsiak voltunk, milyen ez, nem volt bennünk semmi vérfertőzésre okot adó érzelem. 8 és 9 évesek voltunk. Aztán elmúlt, tinik lettünk, szégyenlősek egymás előtt, meg volt harc, gyűlölködés is :D Ma már mindketten családosok vagyok, néha négyszemközt felemlítjük, hogy -jesszus, milyen ciki lehetett anyának... nyugi, csak felfedeznek, ettől még lehet később normális, kiegyensúlyozott.
2012. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi!:)
2012. júl. 7. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én először 7 évesen kezdtem el simogatni magam odalent és mikor rajtakaptak, akkor nagy botrány lett belőle. Anya állandóan sírt, kérdezgették, hogy miért csinálom én meg tökre szégyelltem magam, de egyszerűen csak jó érzés volt. Sokszor sírtam én is emiatt, aztán mégis ugyanezt kipróbáltam a hugommal is (mindketten lányok vagyunk), aztán egy fiú barátommal, majd pedig a fiú uncsimmal. Nagyon féltem, hogy lebukok anya előtt, de a kíváncsiságom nagyobb volt, csak mindez mindig óriási bűntudattal párosult.:( Vallásos családban nőttem fel és anya mindig azt mondta, hogy a jó isten nem szereti ezt látni és majd megbüntet. Akárhányszor rajtakapott anya egyedül, ahogy a játékaimat dörzsiztem magamhoz, mindig kikaptam.:( Én ezért is éltem meg nagyon rosszul a dolgot. Szóval a lényeg szerintem az, hogy erősítsd a fiadban, hogy semmi rosszat nem csinált és még véletlenül se szidd le, bár szerintem ez eszedbe sem jutott.:) Én már 3 éve élek a párommal boldog párkapcsolatban, úgyhogy nem lettem leszbikus, a szüzességemet pedig 19 évesen vesztettem el....:)
2012. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi,hogy megosztottad velem!soha nem szidnam le ilyesmiert,a lanyommal is mostanaban beszelgettunk el a maszturbalasrol,o hozta fel es neki is mondtam,h teljesen termeszetes dolog,hiszen igy fogja megismerni a testet,csak ezt 4 fal kozott csinalja.megkerdezte h en is csinaltam e,es mondtam h igen.ennyi volt az egesz,de lattam h megnyugodott..sajnos sok szulo hulyesegert bantja a gyermeket,komoly dolgokban meg engedekeny es igy lesznek neveletlenek a gyerekek.ha utanaolvasnanak a szulok,h a 21.ik szazadban a maszturbalas nem bun es isten nem tesz parazsat sehova,talan kevesebb lenne a szexualisan aberralt ember is...
2012. júl. 7. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek a pszichológussal, mindenben.


Kiemelném, hogy bizony nagyon jó kapcsolatotok van a fiaddal ha ezt el merte mondani.


Hasonló "játékot" anno velünk is játszatott egy velünk egykorú, de meglehetősen domináns lányzó ( kb 7-8 évesek voltunk), kvázi kényszerített minket hogy vetkőzzünk le előtte. Semmi komoly nem történt, és nem hasonlottam meg, de a szüleimnek nem mertem elmondani, annyira szégyelltem.

Egymás között akkor megbeszéltük a dolgokat, ma meg már csak nevetünk rajta.

2012. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Egyébként nekem is fantasztikus a kapcsolatom az anyukámmal és nagyon jó ember. Ezt a dolgot a fiatalsága számlájára írom, mert 24-25 éves volt ekkor (mint most én) és eléggé felvilágosulatlan, szerintem azt hitte, hogy csak az ő gyereke csinálja ezt.:) Szerintem ma már ő is másképpen csinálná és azóta meg is tudtam vele beszélni a dolgot!:)


A te gyerekeid is szerencsések, hogy ilyen anyukájuk van!:)

2012. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi:)))
2012. júl. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!