Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult Nektek, hogy szúrt...

Előfordult Nektek, hogy szúrt lágyék tájon?

Figyelt kérdés
Csak 2 hónapos vagyok, pár napja szúr bal oldalon lágyék tájon a hasam. Nem görcsöl, valami más fajta érzés. Régen volt sérvem, de mivel még a pici nem nyomhatja a hasfalam :), az biztos nem újult ki. Fordult valakivel elő hasonló?
2009. júl. 10. 20:41
 1/3 anonim válasza:
Én most léptem a 16. hétbe, és amióta megfogantam, folyamatosan ugyanezt érzem, kisebb-nagyobb intenzitással. Olyasféle érzés, mint amikor cisztám volt, feszülő, nyomó, hirtelen mozdulatra fájóan. Többször szült barátnőim és egy bába megnyugtatott, hogy ez természetes, és attól van, hogy nő a méh, és megfeszülnek a tartószövetek, illetve a méhizomzat.
2009. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. júl. 10. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség utolsó hónapjában volt így. De sokszor még felállni sem tudtam! Csak ki kell bírni, baj nincs.
2009. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!