Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az vetélésnek vannak jelei,...

Az vetélésnek vannak jelei, vagy tünetei?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
erős görcsök,és vérzés.
2012. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak jelei: barnás,pecsételő vérzés.

Az első jól írta,hogy göcsölés,darabos,esetleg erős vérzés- de minden vetélés más! Nekem pl. nem voltak görcsök,volt pár nap pecsételőm,az elsőnél 2 nem egymást követő estén volt pecsételőm,majd pár napra a 2. pecsételő után sima vérzés kíséretében helló-t inthettem a terhességnek. A másodiknál pedig pár nap,amikor nehezet emeltem volt pecsételőm,majd pikk-pakk,sima vérzés (ahol láttam az embriót is) véget ért a terhesség.


Amit nem árt tudni: Olykor rendkívül erős vérzés ellenére is megmaradhat a baba,és a 40. héten,vagy akár túlhordva, egészséges kismanó születhet!


Ha bármilyen gyanúd van,hogy vetélés van folyamatban,azonnal irány a dokid,vagy a kórház,mert a vetélést meg lehet akadályozni!-persze sajnos nem garancia a kórházba menés,hogy ez így is lesz...


Üdv: 3 csajos

2012. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, csak az uh-n derült ki, hogy már nem él a magzat! :( se görcs, se vérzés.
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz vetélés alatt. Nekem a 10. héten UH vették észre, hogy nincs embrió a petezsákban (8. héten még volt szívhang), semmi jele nem volt. Aztán másnap beindult a vetélés szinte szülési fájdalmakkal (van már 1 gyerekem), alig bírtam magammal a fájdalomtól 2 napig. Ez volt 1 hónapja és még mindig vérzek, óriási darab nyálkahártyák jönnek le. Doki azt mondja, hogy ez is normális.
2012. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nittababy ***** válasza:
nekem egy egész napig erős görcsöm volt!!és a végén este teljesen elöntött a vér!!a törölköző 5perc alatt átázott míg be vitt a mentő!!ja hozzá teszem hogy nem tudtam hogy terhes vagyok!!
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem görcsölt a hasam, majd először kevés vérzés, ami egy idő után erősödött.
2012. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt nyoma, semmi, csak az uh-n mondták meg.
2012. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!