Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak a vetélésnek?

Milyen jelei vannak a vetélésnek?

Figyelt kérdés

Volt két pozitív tesztem, viszont kedden, a ciklus 40. napján elkezdtem barnázni. Rögtön doki, aki UH-n még nem látott semmit, de a méhnyálkahártya vastagsága utalhat terhességre, na meg a tesztek is. Valószínű később fogant a baba. Barnázás ellen kaptam Duphastont. Ennyi. Köv. csütörtök kontroll, és hátha lát valamit már.

Szerdára enyhült a barnázás, tegnap de. viszont fájt a pocim, mintha meg akart volna jönni. Mikor elmúlt, akkor viszont pár sötét pecsét követte. Tegnap munka után egyből fekvést rendeltem el magamnak, ma pedig szabin vagyok, a barnázás is mintha szűnőben lenne. Ja, és tegnap este vettem be plusz 1 szem Duphastont. A dokit nem kerestem, szerintem fölösleges lett volna. Ha kedden UH-n nem látott semmit, akkor 2 nap múlva sem lett volna még nagy változás, a gyógyszert szedem kitartóan, megpróbálok ma és a hétvégén pihenni, illetve Gravidát is szedek.

A kérdésem csak annyi, hogy ugye amíg nincs erős vérzés, nem kell aggódjak? (Arra az eshetőségre, hogy a baba felszívódik, nem is gondolok...)

Ugye sokan vannak úgy, hogy a terhesség elején barnáznak, mégis egészséges babájuk születik?

Nyugtassatok meg, kérlek!


2009. jan. 16. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi! Általánosságban azt szokták mondani, hogy amíg nincs görcs és nem élénk piros vérzés nincs gond. Sokan vannak akik terhességük alatt hosszabb rövidebb ideig barnáznak és egészséges babájuk születik. Ilyen esetben annyit tud tenni az ember, hogy felkeresi az orvost és az ott kapott utasítások szerint jár el.
2009. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam, egy haematóma miatt. 2 hét fekvés-pihenés után szerencsére felszívodott.
2009. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha múlóban van akár barnázás, akár a pecsét, akkor folytatsd az eddigi kombinációt: gyógyszer, fekvés, esetleg magne B6, fekvés, fekvés, és te megtetted, amit lehetett!

Pozitív gondolatokat kívánok neked, és kb 8 hónap múlva egy egészséges babát!

2009. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, így lesz!:-)
2009. jan. 16. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Délelőtt egy piros pötty a bugyin,estére görcsök és rengeteg vér...Ennyi.:(
2009. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ezt a biztató mondatot ugye nem nekem szántad? Mert akkor nem volt szép!

Esetleg saját tapasztalat?

Mert nálam azóta egy nap eltelt, és úgy néz ki, elmúlt a "vész".

2009. jan. 16. 13:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha saját tapasztalat, akkor nagyon sajnálom!
2009. jan. 16. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,rosszul értetted,én a vetélésnek a tipikus tünetét írtam le,saját tapasztalat alapján,véletlenül sem bántani akartalak.
2009. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszoltam egyszóval.
2009. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én kérem elnézésedet, túl gyorsan írtam az 1. kommentet, és csak utána értettem meg, hogyan gondoltad.
2009. jan. 16. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!