Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyon korai, négy-öt hetes...

A nagyon korai, négy-öt hetes vetélésnek is lehetnek jelei?

Figyelt kérdés
Most barnás, rózsaszines, darabos kevés folyásom volt , ami 2 nap után elmúlt, dokihoz is majd megyek, de addig is nagyon izgulok, hogy ez mi lehetett. Szerintetek?
2010. febr. 5. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A korai spontán vetélés komoly vérzéssel és görcsökkel jár, ez szerintem nem az volt. Minden jót és leginkább ne izgulj, pinehj sokat, nem lesz semmi baj!
2010. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább beágyazódási vérzés lehetett, a vetélés vérzéssel, fájdalommal jár, olyan, mint egy "keményebb" menstruáció.
2010. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Spontán vetéltem 5+6 hetesen,azon kívül,hogy darabos ,erősebb,lökésszerű vérzésem volt,és talán kicsit jobban fájt a hasam(1 szem Algoflex M kellett),semmit nem éreztem.Tehát nem törvényszerű,hogy irdatlanul görcsölsz.Az első terhességemnél,mikor ikrekkel voltam várandós,és 11+3 hetesen vetéltem,na ott kapartam az ajtófélfát,és nem volt elég semmilyen betét,mert ömlöttem.De akkor már 11+3!!!hetes voltam.Az 5+6 napos babánál már volt UH előtte,ahol láttuk a picit,de spontán távozott és nem volt currette sem utána,mert teljesen kitisztultam.

Amit leírtál,eléggé vetélésre utal,a darabok okozzák a legnagyobb gondot,érdemes dokihoz elmenni,mint írtad is.

2010. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
bocsi,5+6 hetes*
2010. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nekem még nem volt olyan , hogy "keményebb menstruáció" , az nem szokott fájni, görcsölni sem görcsöltem még olyankor soha. Most is csak annyi volt, hogy egy picit szurkált,de ennyi, viszont mikor a darabos folyás volt, akkor már nem rózsaszín és nem is barna volt, hanem rendes vér,de az csak egyszer, utána ismét csak a rózsaszines folyás volt jellemző.
2010. febr. 5. 14:31
 6/25 anonim ***** válasza:
első vagyok: azt eddig nem írtad, hogy a darabosnál vérzés is volt.... így sajnos már tényleg lehetett vetélés, főleg, hogy amúgy is light-os a menstruációd. Menj orvoshoz mielőbb! A mentruációd (ha ezt a darabos vérzéses folyást nem számolod) mikor volt meg utoljára?
2010. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
jan 10-én volt, szóval még tényleg nagyon az elje, mert lehetett beágyazódás is, én is arra gondoltam, de ... sose lehet tudni. A folyás második napján reggel volt egy ilyen, hogy darabossá vált kevés vérrel, mintha a menses épp megjönne, de ennyi. Utánna ismét rózsaszín, és ebben a két napban szúrkált, és most elmúlt. Amugy orvoshoz mindenképp elmegyek, de csak jövő héten tudok.
2010. febr. 5. 14:42
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem először + lett a tesztem, aztán megjött. Még 2 hétig volt egyre halványabb +, a korai vetélés után.
2010. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Így akkor még el sem telt 4-5 hét, amit a kérdésben írtál. Akkor ez vagy beágyazódási vérzés volt - bár rudomásom szerint az csak pár csepp és nem darabos - vagy simán előbb jött meg és gyengébben ebben a hónapban.


Ha középen volt peteérésed, és ez a vérzés-féle már pár nappal ezelőtt volt, akkor még ez nem lehetett korai vetélés, hiszen még be sem ágyazódott rendesen a megtermékenyített petesejt, vagy pont akkoriban, tehát azt jelezhette a szervezet.

2010. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem meg csak 2 nap volt az egész, bár most is van egy minimális rózsaszín folyás, de csak épp pár csepp.
2010. febr. 5. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!