Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire zavarná...

Szerintetek mennyire zavarná össze ez 18 hónapos fiamat?

Figyelt kérdés

A helyzet a övetkező:

Külföldön élünk egy faluban nincs jogsim de már nagyon szükség lenne rá mert januártól bölcsibe megy a bébim, viszont hogy jogsit szerezzek haza kéne mennem Mo-ra! Logjobb esteben is 1 hónap(apa nélkül),itt nem tudom letenni mert félek hogy nyelvi akadályokba ütköznék hiába beszélek jól azért ez csak más..meg itt 1000euró otthon megmax 600euróbol meg van..Tehát haza kéne mennem 1hónapra ami idő alatt a fiam nem látná apát..

Ezenkivül be van tervezve egy3hetes külföldi ut szintén apa nem tud jönni..

És ha ez nem lenne elég még lesz egy műtétje is a fiamnak oktober elején..

Én igazság szerint a nyaralásról már le mondtam mert nagyon sok idő lenne a babámnak távol apátol meg az otthonától..de ez a jogsi téma is zavar..mennyire zavarja össze ha egyszer csak kiszakitom a környezetéből és elviszem máshova,plussz még ugye amig én sulizok rá kell biznom vkire..

Szerintetek? Csak látom a párom igy is hulla annyit melózik és sokszor már szégyellem mondani hogy vigyen el a szupermarketbe ne a falusi minimarketbe vásároljak mindent dupla áron..meg nagyon ide vagyunk kötve nemtudunk babás programokra járni..

Nem tudom tanácstalan vagyok..Ti mit tennétek?


2012. júl. 11. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én gyakran haza járok szüleimhez vidékre 2-3-4 hétre.

A férjem 5:30 megy, 8-rá ér haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Imád lányunk a Maminál lenni, nem is keresi az Apját.

Mikor haza megyünk, megismeri, nem felejti el!


Szerintem nyugodtan menjetek, jó lesz egy kis változás, újdonság neked is, neki is, na meg ilyenkor a férjnek is van egy kis szabad idelye, és mikor haza megyek, a kapcsolatunk is jobb, mert hiányoztunk egymásnak, tudunk miről beszélgetni, élménybeszámolót tartani.

2012. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!