Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Zavarna, ha anyósod úgy jönne...

Zavarna, ha anyósod úgy jönne át hozzátok, hogy előtte nem szól oda nektek? Van egy 15 hónapos kislányunk is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, jóban vagyunk, szívesen látom, ő sem lépi át az ésszerűség határait.
2011. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen anyósom, de szerintem akárki akar átjönni, az a normális ha előtte ideszól. Vagy azt gondolja hogy tuti itthon lógatom a lábam arra várva hogy valaki hirtelen betoppanjon? Akármi dolgom lehet, vagy csak pihenni akarok, vagy bármi, ne jöjjön senki anélkül hogy előtte megbeszéljük.
2011. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki nem toppan be váratlanul. De tényleg. Én nem szeretem. Legyen az családtag vagy barát.

De szerencsére mindenki van annyira jól nevelt,hogy nem jön bejelentés nélkül.

2011. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, én is szeretem, ha ideszól valaki mielőtt átjön. Nálunk most ebből megy a vita
2011. okt. 28. 20:28
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt a legelején lezsíroztuk. Ideszólnak ha jönnek.
2011. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, de úgy normális ha előtte megbeszélitek. Amúgy ezért biztos nem zavarnám meg a babámat, h kelljen fel, vagy nem kelteném fel előbb, mert valaki épp betoppant és babázni támadt kedve.

Biztos nem érdekelne, ha ezért anyósom vagy bárki megharagudna rám, egy ilyen pici gyereknél nem lehet csak úgy felrázni, mert valakinek éppen ilyen kedve van.

2011. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még nincs anyósom, de úgy gondolom, hogy ha a közelben lakna, akkor nem kérnék bejelentést előre, ha nem túl sok időre jönne át (úgy értve, max. 1 óra), vagy ha vészhelyzet van, akkor sem... egyébként meg igen, úgy lenne a normális, ha megkérdezné, ha átmehet-e... még akkor is, ha egyébként jó a kapcsolat.
2011. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 zkriszti3 ***** válasza:
Furcsa lenne de megbeszélném vele.Bárcsak jönne,de sajnos 14 éve meghalt.
2011. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nekem néha apám szokott így beállítani, engem az is idegesít. Nagyon szereti az unokáját, aminek örülök,de pl mikor kisebb volt a baba, és sokat aludt, folyton ez volt, "miért alszik már megint ez a gyerek?" mintha direkt azért altattam volna el, mert tudom, hogy jön...

Most már azért ide szokott szólni telefonon, ha jön.


Szóval igen, ha anyósom akarna folyton beesni, az is zavarna.

2011. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egészen addig amíg őt sem, ha épp nem áll haptákban a lakás, és nincs mivel épp megkínáljam.
2011. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!