Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy 5hós...

Mit tegyek? Van egy 5hós tündéri kisfiunk. A gondom az hogy amióta hazahoztuk a férjemmel a kórházból folyton "lóg" nálunk valaki.

Figyelt kérdés
Ezt érts szó szerint. Reggel felkelünk és ha szerencsénk van talán 11-ig nem jön senki. Ha az egyik elmegy fél órán belül jön a másik. Már próbáltuk velük finoman közölni hogy nem kell minden nap itt lenni de nem igazán értik meg. Figyelmeztetés nélkül jönnek és nem értik meg hogy szeretnénk egy kis nyugalmat. Már készítettem egy kis táblát is amit kiakasztottam az ajtóra mert volt olyan hogy szoptatás közben is bejöttek és ha nem szólok rájuk simán végignézik. Kezdek kikészülni már ettől, nem tudom mit tehetnék még hogy végre legyen egy kis magánéletünk. Minden ötletet szívesen fogadok.
2009. júl. 12. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajto bezar, csengetesre nem reagal. Nem egyertelmu?
2009. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű a dolog. Nagymamával lakunk együtt és így nem könnyű megvalósítani amit írtál.De már megpróbáltam elhiheted.
2009. júl. 12. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején volt egy kérdés, amiben hasonló problémája volt valakinek, hogy mit tegyen, ha állandóna átjárnak hozzájuk. Talán te tetted fel. Ez esetben gondolom nem jöttek be a kapott tanácsok. Párod nem próbált beszélni velük? Ha a szép szó nem használ, lehet kicsit keményebben, persze nem bunkón! Ha titeket ennyire zavar, mindenképpen tudassátok velük úgy, hogy meg is értsék, mert előbb utóbb nagyobb baj is lehet belőle! Ha nem elég a kiakasztott tábla, zárd be az ajtót. Ha meg dübögnek, mert tudják, hogy otthon vagytok, akkor meg menj ki felháborodva és eréjesen közöld velük, hogy pihenni szeretnétek! Ha erre megsértődnek, akkor legalább lesz egy kis nyugtotok! Ne legyenek annyira buták, hogy ezt bnem értik meg! Ha meg besértődnek, így jártak! Kit büntetnek ezzel? Magukat! Igenis állj a sarkadra!
2009. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bizony megmondanám, hogy érzek. Lehet udvariasan is, de a magánéletem az a magánéletem.
2009. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, 5 hónap után én már nem törődnék az udvariassággal... miért a látogatók törődnek? Gondolom, nem mindenki közeli rokon és gyermekkori jóbarát?! Kezdd el leépíteni a távolabbi ismerősöket.
2009. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne én tettem fel azt a kérdést,de meg fogom keresni.A válaszokat köszönöm és azt hiszem tényleg egy kicsit durvábban kell most már fellépnem. Amúgy a nagyszülőkről van szó.Pontosabban az anyósaimról. Igen nekem több is jutott.
2009. júl. 12. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Közben megtaláltam a már említett hasonló kérdést! :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Bár nem tudom, hogy mennyire segít.

2009. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!