Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a súly?

Szerintetek normális ez a súly?

Figyelt kérdés
Már többen mondták,hogy kövér a lányom.106 cm 19kg(4éves)
2012. júl. 14. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lányom 3 éves, 18 kg, 102 cm.

Abszolút nem kövér, Nincsennek hurkái, köver karja, vagy nagy hasa.

Barátnők 95-100cm/ 13-14 kg gyermekei tűnnek soványnak a lányomhoz képest, de ők is azt mondják a lányom a pont jó, az ő gyermekeik soványak, mivel alig esznek, a lányom meg normálisan érkezik.


Szerintem pont jó súlyban van a gyermeked!

2012. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kövér. Az én lányom is annyi kg. Van az oviban egy igazán dagi kislány, mellette szinte elvész.
2012. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom paraméterei ugyaezek.És olyan vékony dereka van, nem kövér.De nem lesz kicsi felnőtt korában sem
2012. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 104 cm és 14 kg. De nagyon sovány. Szerintem 19 kilósan ehhez a magassághoz nem kövér.
2012. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4 éves,108 cm,és 19 kg.Soha nem mondta rá senki(a védőnő,és doki sem),hogy kövér lenne.Mondjuk nem is az.
2012. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves múlt májusban. 99 cm és 18 kiló. Ő nem hurkás sehol, de "tömör", ha értitek, mire gondolok. Pocakos. Mivel ételallergiás és hirtelen hízott meg egy betegség után, elvittem kivizsgálásra. Közölte a gasztrós doki, hogy nincs semmi probléma, de tapasztalata, hogy a mindig fogyózó vagy nagyobb termetű anyukák (én a 2. csoportos vagyok) hajlamosabbak túlaggódni a súlykérdést. Azt mondta, amíg ő nem szól, és tartjuk a tej-, tojásmentes diétát, addig ne agyaljak ilyeneken.
2012. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 14. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen súlyú volt ehhez a magasságához (asszem 3,5-4 évesen), akkor sem tűnt egyáltalán senki szerint kövérnek, most 120 cm és 22 kg, de inkább vékonynak mondanám, mint egy ici-picit is husisnak.
2012. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom 113cm és 21 kg. Nincs sehol hurka rajta, inkább izmos (év közben úszik) nincs pocakja sőt a bordái is kilógnak.

A barátnőm fia 125 cm körül van és 20 kg, na ő kis pálcika a lányom mellett, viszont még ő sem mondható soványnak csak épp más alkat :)

Miért mondták, hogy kövér a lányod? A súlya miatt vagy a kinézete miatt?

Szerintem ha nincs rajtuk puha gyűrődős háj (ami ha leülnek összehurkázódik a hasukon) és nem narancsbőrösek akkor nem dagik a gyerekek. Mindenkinek más a súlya és csak súly alapján nem lehet kijelenteni valakiről, hogy kövér mert nem mindegy, hogy izom van rajta vagy zsír.

2012. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 éves 105 cm és 20 kg, pici hurka azért van a pocakján, de szerintem nem vészes, ok , nem vékony az tuti. Azért én is izgulok miatta, szeptembertől beiratjuk vholva mozogni, plusz jön az ovi ahol nincs nasi, sajna itthon mindig van valami nasizni való... ez az én hibám tudom. A védőnő szerint nincs még gond.
2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!