Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alczheimer kóros nagyszülőre...

Alczheimer kóros nagyszülőre rábíznád a kisgyereked?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
nem
2012. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű...miért, te igen?
2012. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én nem.
2012. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szó szoros értelmében nem. Nagypapám ebben a betegségben szenvedett. :( Imádtam és soha semmilyen módon nem akartam neki fájdalmat okozni. Amikor kicsi voltam nagyon sokat vigyázott rám. Mindketten szerettünk együtt lenni. Szerette volna az unokának és magának is újra megadni ezt az élményt. Megkértem hát, hogy "vigyázzon" az unokára, amíg én elmegyek vásárolni. Persze nem mentem sehova. Visszaosontam és a ház ablakán keresztülnéztem őket, ahogy játszanak. Vigyázott rá, mint anno az unokájára. :( Sokat jelentett ez neki és semmi pénzért nem fosztottam volna meg ettől az élménytől.
2012. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es hozzászóló, ez nagyon szép dolog volt, teljesen meghatódtam...:)
2012. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire kicsi a kisgyerek és mennyire van előrehaladott állapotban a betegség.
2012. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyértelműen nem.

Olykor még a beteg is felügyeletet igényel, nemhogy ő vigyázzon egy kisgyermekre.

2012. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire előrehaladott az állapota. Ha még csak nagyon az elején tart, és annyi tünete van csak, hogy néha elfelejt egy-egy szót, akkor ha megbízom benne, rábíznám a gyerekem.

Persze előrehaladott állapotban, amikor már magára se tud vigyázni, esetleg agresszív, akkor ki van zárva.

2012. júl. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha súlyos, akkor nem. Nálunk nagyi van, hogy bemegy a kamrába, de mire belép, már nem tudja miért ment, és azt sem hogy hol van. Szóval rá nem bízom. Ő is felügyeletre szorul.
2012. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miben jelentkezik ez a betegség. Távoli rokonnak volt.Egyébként igen szerintem. Mivel ő a nagyszülő nem szabad elvenni a jogot tőle hogy ne unokázhasson.Az én nagymamám(lányom dédije) 75 éves fiatalos,pörgös(most is a telken van méhészkedik meg a kertet csinálják a 83éves papámmal is van hogy bemegy a kamrába és elfelejti miért ment be.Egyszerűen annyi minden jár az agyában hogy kimegy belőle,meg annyi minden van a kamrában hogy nem tudja miért ment be.Igy kijön eszébe jut az "Üres"konyha "láttán és visszamegy. Én 26,a lányunk 2,5 éves
2012. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!