Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csinos anyukák! Ti örültök...

Csinos anyukák! Ti örültök hogy van babátok és szépek is vagytok vagy Ti is ugyan úgy vágytok újabb gyerekre?

Figyelt kérdés

Van bennetek félelem hogy a következő gyerek után hogy fogtok majd kinézni?

(azért valljuk be a terhesség, szoptatás igénybe veszi a szervezetet)....


2012. júl. 17. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább volt bennem félelem. Pont ma írtam le itt, hogy fiatalon testképzavarral küzdöttem, később inzulinrezisztens lettem - sokat küzdöttem azért, hogy jó alakom legyen. Féltem, hogy a terhesség után nagyon rosszul fogok kinézni. Hála Istennek nem híztam semmit, sőt, most, 2 hónapos babával jobban érzem magam a bőrömben mint valaha. Az anyaság hozott valami pluszt belém, a férjemmel pedig jobb a kapcsolatunk mint valaha - hatalmas csoda a lányunk, ez látszik rajtam és a házasságunkon is. Tehát nem csak egy szülés utáni remek formát nyertem, hanem úgy érzem, hogy egészen más a kisugárzásom is azóta, és azt hiszem, hogy ez megszépít.


Ha még egy baba lenne, ez megduplázódna. ;))))))))


Más dolog miatt félek egy következő terhességtől, de majd meglátjuk, azt igyekszem legyőzni.

2012. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mi lenne az a félelem??


amúgy köszi a válaszod :)

2012. júl. 17. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt időm ilyeneken agyalni, mert a második baba úgy jött, hogy nem is vártuk :).

Még mielőtt elkeseredtem volna azon, hogy voltam már szebb is, ránéztem a bébikre, hogy ők milyen kis szépségek, és ez kárpótolt azért, hogy nem azt láttam a tükörben, amit szerettem volna.

Szerintem ha nem temeti el magát az ember, akkor lehet nagyon szép több gyerek után is. A kor előrehaladtával már annak sem olyan ropogós a húsa, akinek nincs gyereke... és az is igaz, hogy a szépség jelentős része sokkal inkább fakad belülről is. Nekem egy modell alkatú nő savanyú arccal és életunt szemekkel nem lesz szebb egy harmóniát és jókedvet árasztó esetleg kicsit dagibb anyukánál.

2012. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem megszépített maga az anyaság. 14 kg-ot híztam a terhesség alatt, 10 0 kórházban maradt, a maradék szépen lement, annyi vagyok, mint előtte. Érdekes, de mióta anyuka vagyok, és elmegyünk valahova, gyerekkel vagy anélkül, úgy érzem jobban megnéznek, több a bók, az elismerő pillantás is. Persze teszek is érte, de mégis mintha több lenne, és ez nagyon jól esik. Persze van bennem egy félsz, hogy a következő terhesség után hogy fogok kinézni, de ha most sikerült leadni ami feljött, bízom benne, hogy akkor is menni fog. :)
2012. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos császárom volt, és megnyílt a heg pár héttel szülés után. Emiatt picit tartok az újabb terhességtől, elég kellemetlen a sebhely még mindig. :/ Pedig nem gondoltam, hogy lesz komplikáció, hiszen a heg tulajdonképpen nem is látszik, és olyan szépen gyógyult... Szóval ettől még tartok, de elvileg nem fog gondot okozni. A következő babával viszont várnunk kell 3-4 évet.
2012. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Elso baba utan nagyon lefogytam, 52 kilosra. Imadtam szuk farikba jarni!!!

Most terhes vagyok a masodik babaval, meg csak 21 hetes, de mar feljott 10 kilo, ami latszik a combomon es a fenekemen. Es hol van meg a vege.....

Remelem nem leszek nagyon gaz a masoik baba utan.

2012. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egy jó ellenpélda vagyok:)) nem voltam kifejezetten csinos első babám előtt se utána se, úgy értem hogy volt rajtam súlyfelesleg.

Így annyira nem is aggodalmaskodtam a terhességek alatt-után:)

Viszont a harmadik babám szoptatása után keményen nekiláttam most vagy soha alapon:)) 30 éves vagyok és jobban nézek ki mint valaha, fogytam 16 kilót, mindennap sportolok. A hasam nem olyan szép mint volt és a mellemre is ráférne egy kis plasztika, de az így is úgy is ráfért volna babák nélkül is.

3 kicsi gyerekkel jobban nézek ki mint valaha. Így magamon is azt látom, hogy semmi se lehetetlen. Szóval a baba után is vissza lehet nyerni az alakot. A megereszkedés meg előbb utóbb amúgy is bekövetkezik azon meg nem segít igazából, csak a műtét.

2012. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csinos maradtam szülés után a család szerint. +3kg van rajtam, ami mások szerint is csak előnyömre válik. Most vagyok 50kg. A hasamon meg van nyúlva a bőr, de nem nagyon zavar. Imádok sétálni a lányunkkal, büszke vagyok rá, hogy ilyen szép családom van. Szeretnénk kistesót majd valamikor, de nem agyalok rajta, hogy milyen leszek utána. Az lányunkkal 18kg-ot híztam, majd meglátjuk mennyi lesz másodjára.
2012. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most jobban félek, mint az első babánál. Akkor "csak úgy" voltam csinos, a szülés után viszont meg kellett küzdenem a kilókkal és sajnos a bőrömnek sem tett jót a terhesség. Most újra tipp-topp vagyok, de nehéz volt ezt elérni.
2012. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a 3-at szülöm császárral 5 éven belül,fogytam-híztam,3.után veszem kezelésbe magam. hasam nem lesz szép,mellem sem túlzottan,de ezekkel nem foglalkozom,most is szépnek érzem magam és tudom ha lefogyok még szebb leszek,ez sosem tántorított el.
2012. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!