Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel áll...

Szülés után mennyi idővel áll rendesen be a menszesz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt gond,azt hiszem következő hóban vagy már nem is tudom,hogy hoygan de megjött rendesen.De nagynénémnek egy évig nem jöt meg utána ,éppen nálam volt mikor elment mosdóba és pironkodva kérte a tampont és mondta hogy neki szülés óta ez az első.:)
2012. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónap után jött meg, amikor már csak napi 1x szopizott a fiam.
2012. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyéni, 6 hét és másfél év között is alakulhat. Függhet attól is, milyen hosszan szoptatsz, de szoptatás mellett is megjöhet (így teherbe is lehet esni, mielőtt még menstruálnál).

Nekem 11 hóra jött meg.

2012. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok. 4 hónapja szültem. Eddig egyszer volt 2 napig rögtön szülés utáni hónapban és egyszer 2-3 csepp egy napig.
2012. júl. 17. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
2éves a kicsim,eddig egyszer volt csak márciusban.De terhes teszt szerint nem vagyok,többször szopizik még a lányom.
2012. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szinte az elejétől nem tudtam szoptatni, nekem meg is jött rá kb. 6 hétre!

Azóta is rendszeres!

2012. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!