Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen márkájú babakocsit...

Ki milyen márkájú babakocsit használ? Tapasztalatok és vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem a Pikoló és a Pierre Cardin babakocsik tetszenek. Szerintem a Pikoló jó és stapabíró. A pierre cardinról már hallottam negatívokat. Várom válaszokat:) és előre is köszönöm:)
2009. júl. 13. 22:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
strapabíró ezt elírtam.
2009. júl. 13. 22:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mélybabakocsinak Bergon-t használtam. Szerintem állati jó, elég nagyok a kerekei mégis könnyen "bolyognak", bírja a terepet, jó a rugózása így jóformán meg sem éreztük a huppanókat, sokfunkciós, hatalmas a belső tere és a kosara, a kupola hátsó részén lévő kukucskáló pedig a babám kedvence volt. Ráadásul az ára is korrekt. Egy nagy hátránya hogy piszok nehéz (bár a legtöbb nagy babakocsi az), így ha cipelni kell emeletről nem ajánlom, illetve ha kicsi autótok van akkor sem, mert összecsukva is bazinagy.

Sportbabakocsink Hauck shopper. Könnyű, masszív, tágas, mégis kicsire csukható, egyedül a kerekeit találom túl merevnek. Kanyarodni könnyű vele, de 180 foknál nehezen állnak át a bolygói, ami időnként bosszantó, főleg ha éppen sietnék. nem tudom, hogy típushiba-e vagy csak nekünk van pechünk (használtan vettem).

2009. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Én egy Quinny Freestyle 3xl-el kezdtem, aminek szuper a mózes része, nagyon kényelmes a babának és elképesztő jól gurul. Amíg a többi anyukák a babakocsijaikkal zakatoltak mellettem én csendben suhantam. Csak ajánlani tudom. Azonban ahogy a baba felüla sportész hatalmas és keskeny. Ezért most lecseréltem egy Jane Slalomra, aminek széles kényelmes ülőrésze van a lábtartó akár felfelé is állítható így nem kell beszíjazni a babát és nagyon jól gurul. Élmény egy kocsi, tényleg. Igazi kis lakás a manónak, ha sokat sétáltok imádni fogja.
2009. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Az utolsónak: És ehhez minimum 200.000ft kell keresni fejenként...Az egyik legdrágább babakocsit ajánlod...
2009. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy összehasonlítás:


[link]


Mi ilyet használunk, csak más színben:

[link]


Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a babám már a 4. gyerkőc, aki használj, sőt, ha lesz kistesó, még őt is kibírja. Könnyen mosható, a mózes része is egyben a mosógépben, könnyű is, majd kis helyen elfér, mivel már nem kell. Az első naptól kb másfél éves koráig használható, egyedüli hátránya, hogy berakjuk a kombi kocsinba, és annyi. A többi táska, cucc már csak dugdosással tehető be. De gondolom más sem sokkal kisebb.

2009. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a háromkerekű babakocsik nem szimpatikusak. Vhogy nem add biztonság érzetet vagy nem tudom. Maradok a 4 keréknél:) Használ vki Pikolót vagy Pierre Cardin-ot? Tapasztalatok és vélemények? Persze továbbra is várom az eredeti kérdésemre a választ és az eddigi válaszólóknak nagyon köszönöm, hogy válaszoltak:)
2009. júl. 14. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Toma babakocsink volt, és nagyon szerettem. Igazi nagy, robosztus babakocsi. Kisvárosban lakunk, nagyon jól bírta a tiszta kátyús járdákat.

Sportkocsit Espritet vettünk, nem bántam meg ezt sem.

PC babakocsit nem vennék. 3 ismerősnek is van, és csak rosszat hallottam róla.

2009. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is csak rosszat hallok a PC-ről. Ennyire rossz lenne? Köszönöm a válaszod kedves utolsó:)
2009. júl. 14. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Jane Slalomos vagyok. A PC-nal az a baj, hogy nyekeregnek, egyszerűen nincs egyben az a kocsi szerintem. Ha nem szereted a három kerekűr, van négykerekűben a Jane Nomad. HAsználtan már 80e. körül tudsz venni. Ez autósülés, mózes, sportkocsi extrák. Ha sokat fogod használni megéri megvenni.

/Egy fenetbbi hozzászólónak: 1. árkategória nem volt megadva, 2. egy PC szett is 200ezer 3. hsználtan vettem.../

2009. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló ez a fajta is nagyon tetszik eddig PC nagyon vonzott de a negatívokat hallva inkább nem venném meg. És igazad van egy Pc-szett kb: 200 ezer forint talán nincs annyi de közel van hozzá. Pikoló babakocsiról vélemények? Szerintem jó, strapabíró babakocsi.
2009. júl. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!