Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Skorpió gyermek? Tapasztalatok...

Skorpió gyermek? Tapasztalatok, vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
Milyen egy skorpió gyerekkel? Főleg ha fiú? A lánytesó bika. Van valakinek ilyen tapasztalata? Mennyire jönnek ki egymással?
2011. jan. 25. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
egy skorpió elég eleven, nem bir nyugodtan maradni, nekem dupla skorpió hugom van, elég fárasztó vele...
2011. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is skorpió húgom van, és egy barátom is skorpió, szóval 2/2 viselkedik úgy, hogy mindig övé kell legyen az utolsó szó, büszke, nem megalázkodó típus, de ha valakit szeret, azt nagyon. Ja, és nagyon ragaszkodó, és haragtartó.
2011. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erős akaratú, veszélyt kereső, álmodozó, mozgékony, munkakedve nagy, unalomra vágyó, kíméletlen, bosszúálló, büszke, túlzásra hajlamos, szenvedélyes, beleérző képessége nagy, bátor, kitartó, erős érzések fűtik, hiú, élvezetre vágyó.

Ezek csak kisebb címszavak, jellemzők. Természetesen ezek csak általánosságban értendők, vannak/voltak/lesznek kivételek.

2011. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a skorpió lányomnak egy perc nyugta sincs, folyton csinál valamit, még enni sem ér rá. Játék közben hajlandó enni. Akaratos, erős természetű , kitartó. Ha pl rosszat csinál, nem lehet eltéríteni a céljától, hiába mondom, hogy nem szabad. De a jó dolgokban is kitartó, addig csinál valamit, amíg nem sikerül, nem adja fel. Sokkal korábban tanul meg mindent, mint a barátaim babái.

Bika-skorpió párosításról sajnos nem tudok írni.

2011. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na akkor jövök az ellenpéldával :)

Kisebbik fiam Skorpió és ő az a tipikus nyugis, nézelődős, leteszemésottmarad baba :) Komolyan, vmelyik nap a kanapén hagytam, amíg kiszaladtam a fürdőbe a popsikrémért és ugyanúgy feküdt ott, ahogy hagytam, pedig már 15 hónapos, így egész napja a felfedezésből áll :)

Ja és az éjszakát 2-3 hónapos kora óta átalussza, nappal is 3 órát mukk nélkül alszik, meg úgy egyáltalán, tök jól elvan, nem igényel egész napos szórakoztatást.

A nagy fiam 4 éves, Bak, egyelőre jól megértik egymást a kicsivel :)

Amúgy én is csak rosszat hallottam a Skorpiókról, imádkoztam is, hogy okt. 23-ig szülessen meg a kicsi, de nov. 10-ig várt :)

2011. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiam skorpió :) A legszebb, hogy én meg kos. Hát az akaratunk rendszeresen ütközik, volt már pár csatározásunk. Az tuti, hogy a skorpiókkal nem egyszerű az élet, viszont unalomra nem lehet panaszkodni :D
2011. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiam is nyilas helyett skorpió lett. Még nem nagyon tudok róla mondani személyiség jegyeket, de az tuti, hogy nyugodt baba. Mosolygós, kiegyensúlyozott, az a "leteszemésottmarad" típus, nem jellemző az akarnokoskodása így 14 hónaposan. Aztán majd meglátjuk. Én rák vagyok, nagyon jól kijövök a skorpiókkal, van pár barátnőm skorpió és a nagymamám is az volt. Remélem a fiammal is egyetértés lesz.
2011. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a majdnem 27hónapos fiam skorpió.mióta érti és ki tudja mondani a NEM szót,azóta mást nem hallok tőle.egy pillanatra nem áll meg,minden csak 5percig köti le,mást nem szerethetünk rajta kívül(van egy 7hónapos öccse),pl apa nem ölelhet meg...neki kell lenni a központban,övé az utolsó szó.nagyon akaratos és hisztis,amint nem úgy van valami,ahogy ő akarja,dühöng.viszont(még) nem haragtartó,ha rá meg is szidom,jön és bújik(rafináltam olyankor odajön és megsimogat,mert tudja hogy attól elolvadok) Szóval nem egyszerű az élet vele...de a miénk és megtartjuk :-)
2011. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiamnak és nekem is skorpió az aszcendensünk, ill. kisfiam még éppen mérleg lett, tehát szerintem ott is erős már a skorpió hatás. Mindketten: akaratosak, ellentmondást nem tűrőek, kitartóak, uralkodásra hajlamosak, érzékenyek, örökmozgók, türelmetlenek, okosak és alapjáraton jó kedélyűek vagyunk. A másik jegyünk mintha nem is létezne, azt hiszem a skorpió nagyon domináns lehet. Apa bika, még bírja a szurkálódást :), sokszor jókat derül rajtunk a maga csendes, nyugis módján, hogy mit össze feszülünk, görcsölünk, vibrálunk. Amúgy jó mert mi egy kicsit felgyorsítjuk őt, ő pedig kicsit visszafog minket, így nagyjából egyensúlyban vagyunk. Viszont közös célok nem igazán vannak, néha mintha mindhárman a magunk útját járnánk, csak épp esténként együtt vacsizunk. Viszont testvéreknél ez akár még jó is lehet, hogy megtalálják a rájuk szabott utat, nem versengenek életre-halálra.
2011. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:30 teljesen minket írtál le:)

2 éves skorpió kisfiam van, és énis az vagyok...

a fiam ugyanolyan mint én, nagyon érzékeny. ha rákiabálok már a kezébe temeti az arcát, és sír egy kicsit...látszik hogy az nem hiszti, hanem mélyen érinti. ugyailyen érzékeny vagyok énis. őt sem lehet lelőni, de azért hallgat rám. nagyon nagyon eleven, viszont baromi rossz evő. de nagyon tud hízelegni, kedvesnedni, de azt ő sem bírja ha apa megpuszil vagy megölel...a öbbit nagyjából leírták előttem:)

2011. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!