Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg annyira szörnyű név...

Tényleg annyira szörnyű név az Illés? Ma van a névnap, így ismét előbújt belőlem a kisördög.

Figyelt kérdés

A férjem és a család lebeszélt már róla egyszer pedig amióta terhes vagyok, tudom, érzem hogy ez a baba I betűs baba. Most 32 hetes uh-n inkább fiúnak mondták, nekem mindegy, mindkettőnek örülnék, ha lány ha fiú. De mindenki lebeszélt erről a névről. Pedig nekem úgy tetszik. Ilyen uncsi neveket javasolnak hogy Dani, Marci meg Máté, nem akarok megbántani senkit de én halálosan unom ezeket.

Meg fogom bánni ha mást adok mint amit érzek?


2012. júl. 20. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond az Illés névvel... Ha passzol hozzá a vezetéknév,miért ne adhatnád? Én is kivagyok a tömegnevektől,Milán,Noel,Bence,Máté... :/ Jah és a fiam Balázs,mert ugye Apa nem engedett mást,csak a sajátját :D
2012. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A lányom Illés lett volna, ha történetesen nem lánynak születik. Nagyon szép név, ha véletlenül lesz harmadik gyerekünk és fiú lesz, tutira ezt a nevet adjuk neki.
2012. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

És végül Illés lett? :)


Szerintem egyáltalán nem szörnyű.

Név választáskor még véletlenül sem szabad hallgatni másokra,csak a párunkra.

2019. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!