Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Pampers...

Mi a véleményetek a Pampers Sleep and Play pelusról?

Figyelt kérdés
Én ezt vettem születendő babánknak, 3-6 kg-ig. Szerintetek jó lesz? Nektek bevált? Köszönöm, 37 hkm.

2012. júl. 21. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem sosem volt gondom ezzel a márkával

áldott babavárást

2012. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt vesszük, és bevált. Szerintem nagyon jó pelus.
2012. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából babafüggő, hogy melyik pelenka válik be. Én kipróbáltam, nekünk nem volt jó. Egy barátnőmnél az első lányánál 3 hónapos korig tökéletes volt, utána már csak a Huggies vált be. A most 4 hónapos második lánykájának még mindig szuper, csak ezt használja.
2012. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is vettünk, (ha egyre gondolunk, mert az amire én asszociálok, egy narancssárga csomagolású pelus) sajna egy jó nagy csomaggal, olcsó volt... Nem biztos, hogy kellett volna, mert alig van nedvszívó képessége, ami a kicsiknél nagyon fontos! Ha bepisil, látszik a bőrén a nedvesség. :( Melegben és sok időre nem is adom rá, de ha már volt elhasználtuk, de bepanthent kentem rá, az taszítja a nedvességet. Mi Huggies new bornt és huggies kettest használtunk, az nagyon jó, meg van egy pelenkanagyker erzsébeten, ahol vannak pelusok 25-35 Ft-ért és nagyon jók, de nem márkásak, viszont semmi gond velük (gumisak, hálós belül, figura van rajta és jó nedvszívók) :) Jó babavárást, Üdv: Egy ma két hónapos kislány anyukája. :)
2012. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld mancsok!
2012. júl. 21. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kizárólag ezt a Pampers márkát használom. Szerintem nagyon jó a nedvszívó képessége. Babám bőrét nem bántja, és sokkal olcsóbb, mint a kék Pammpers. Én azt is kipróbáltam, de semmi különbséget nem látok a kettő között. Néhányszor előfordult, hogy egy nagyobb rotty jól átütött, de ez bármelyik pelusnál előfordulhat.

2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Pampers párti voltam, amíg pelenkás volt a fiam. A New Born, és a Premium Care bevált, a Sleep &Play, nem annyira. Többször előfordult, hogy a belső szegélynél éjjel szétvált, és a kis kristályok elborították a fiam testét. A cégnél reklamáltam, mivel józan paraszt ésszel arra következtettem, hogy ha a Sleep= alvás benne van a nevében, akkor jó éjszakára. Na ja, csak 12 órát nem bír ki. Egyévesen ennyit aludt a fiam. Azt tanácsolták cseréljek neki éjjel is pelust. Hát én nem ébresztettem egy egyéves, aki 6 hónapos kora átaludta az éjszakát a pelus csere miatt. Akkor váltottunk a Premium Care típusra. Nem akarlak elkeseríteni, de minden baba más, ezért majd csak a gyakorlatban fog kiderülni, melyik lesz nektek a megfelelő. Jó egészséget mindkettőtöknek.
2012. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Müttyentyű válasza:
Kezdetben én is azt vettem, de mióta mozgékonyabb a csajszim, úgy 4 hós korától, átváltottam a Pampers active baby-re vagy nappalra a rossmann-os babydream-re. Éjjelre mindenképpen pampers, és nekem nagyon bevált. Nekem is átalussza az éjszakát 2,5 hónapos kora óta, muszáj jó pelust alá raknom. De tapasztalat. :)
2012. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!