Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Disney könyv klubba tartozik...

Disney könyv klubba tartozik valaki?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta,hogy a kislányom beíratom, de nem tudom érdemes-e mivel csak 2 éves lesz.

Nagyon szereti micimackót ezért gondoltam.Szerintetek érdemes?Vagy csak ha idősebb lesz,mivel a feladatokat még úgysem tudja megcsinálni?


2009. júl. 15. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk a felicitas csomagban volt egy egmont micimackós kupon,ez nembiztos hogy ua. de mi beléptünk,havonta küldenek 1könyvet,egy foglalkoztató füzetet,és egy meglepetés ajándékot.


szerintem nyugodtan beírathatod,ártani nem árt :-)

2009. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én is a felicitas csomagban találkoztunk vele először. Neten megnéztem, és be is iratkoztunk! Még csak 7 hós a babám! :)

Van disney, micimackó és thomas klub. Nekem a disney-s volt a legszimpatikusabb, mert ha végig fizeted, akkor az 24 hónap. Nekem meg nem kell 24 db micimackós könyv, a thomas mozdonyt hülyeségnek tartom, (bár lehet a fiam majd szereti) így maradt a disney. Így legalább minden hónapban más mesekönyvet kap. Most először a verdák volt, kaptunk hátizsákot, és CD-t is! Bár még csak a CD-t hallgatjuk, a könyvet csak nézegeti, de ha nagyobb lesz, biztos értékeli majd. A foglalkoztató füzetet is félre lehet tenni későbbre!

szóval, szerintem megéri! És ha úgy állunk anyagilag, hogy nem tudjuk fizetni tovább, akkor lemondjuk.

2009. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. Dismeys van, egy korrekt cég nagyon. Az e-mailemre egy óra alatt válaszoltak, mikor megkérdeztem, hogy az első könyvnél választható némó és verdás könyv közül a verdát kértük, a némót is fogjuk-e kapni egyszer? Egy órán belül lee-mileztük, hogy a köv csomagban elküldik a némót (az a másik kedvencünk). Ha megszorulsz szüneteltetheted, lemondhatod. Mindig ugyanaz a szállító hozza, ha nincs itthon épp készpénz, leviszi a férjem melóhelyére, (itt van nem messze) Szóval én azt mondom, hogy én is kereskedelemben dolgozom, de egy igazi profi cégről van szó, akinek a vevő az első. Érdemes tőlük rendelni.


judy

2009. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor mi is belépünk:)
2009. júl. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!