Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Adél,...

Mi a véleményetek az Adél, Flóra, Kíra és Jázmin nevekről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Adél nagy kedvencem.

Flóra nem tetszik.

Kíra, Jázmin tetszik, de gyerekemnek nem adnám, talán azért mert mostanában túl gyakoriak, de amúgy szépek.

2012. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül leginkább a Flóra és a Kíra tetszenek. De szép a Jázmin is, az Adél nekem túl kemény, komoly név.
2012. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Adél nekem is az egyik kedvencem, és a Flóra is tetszik, szép név és nem is olyan gyakori. A Kíra nem tetszik, mert sok kislánynak már ez a neve és olyan rossz a hangzása. A Jázmin sem tetszik, én nem tudok elképzelni egy kislányt Jázmin névvel :) Túl gyakori.

Szóval ha választani kell akkor Adél, Flóra.

2012. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Adél szép.Jázmin szép.Kíra semmi pénzért,Flóra is felejtős.
2012. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
A Kíra nagyon tetszik, olyan friss hangzása van. A Flóra, Jázmin Adél nagyon nem, ezeknek olyan morózus a hangzásuk.
2012. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem csak a Jázmin nem tetszik (a Kíra sem a kedvencem, de van vezetéknév, amihez el tudom képzelni), egy kis szerencsétlen kislány érzését kelti bennem, akit a széltől is óvni kell.
2012. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindegyik szép, vezetéknévtől függ. Szubjektív benyomásaim első blikkre: Adél olyan németes, mint egy századelős lányregény. Flóra olyan nevetős, de hogy lehet becézni? Kíra királylányos, nagyzolós. Jázminról egy arab kislány jut eszembe.
2012. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ezek közül a Flóra tetszik a legjobban, utána a Jázmin, bár utóbbi elég gyakori névnek számít manapság. Az Adél számomra túl kemény, kissé maszkulin hangzású név, ha mély hangrendű a vezetéknév, akkor szerintem abszolút melléfogás. A Kíra semleges számomra.
2012. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
A Jázmin nevet ki nem állhatom, ha meghallom már rosszul vagyok. Flóra, Kira tetszik.
2012. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Adél:nem tetszik.

Flóra:nem rossz,egész jó,tetszik.

Kíra:nem tetszik.

Jázmin:nem rossz,de akkor inkább már Flóra,ugyanis a cuki kislány egyszer felnő.

Én a Flóra,Jázmin közül választanám,a Flórát.

2012. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!