Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Adria/Adriann...

Mit gondoltok az Adria/Adrianna nevekről?

Figyelt kérdés
Az én nevem Adrienn, és én is apukámék elmondása szerint a tenger nevéből kifolyólag kaptam a nevem. Anya mondta, hogy neki már akkor is tetszett az Adrianna. Nekem nagyon tetszik, hogy ha kimondom, akkor rögtön a tenger, tengerpart jut eszembe ezekről a nevekről. Ti mit gondoltok? Csak kíváncsi vagyok más hogyan ítéli meg ezeket a neveket, szerintem a vezetéknevünkhöz is jól mennének! Köszönöm! :)
2012. máj. 22. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy unokatestvérem Lengyelországban, őt Adriannának hívják, Ardiankának, vagy Adzsának becézzük.

Nekem tetszik ez a név, de azért, mert a neveket személykhez kötöm, és egy nagyon szép lány! :)

2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Adrianna nem tetszik, olyan mintha lenne egy becézett Adrienn és egy Anna.

Adria egyből a tengert juttatja eszembe.

Van egy ismerősöm, Ő Adriána. Ez nagyon nagyon tetszik.

2012. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adria szép, és esetleg még az Adriána is jó szerintem, de az Adrianna már egy kicsit túlzottan mesterkélt a számomra.
2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Adria név nagyon szép szerintem.

Persze lehet mondani, hogy majd a tenger jut az emberek eszébe... és??? Az Adria egy jó hely. :)

Ennyi erővel a Jázmin nevű kislányokról meg a jázminbokor kell, hogy eszünkbe jusson, stb. Én jobban is szeretem azokat a neveket, amelyeknek van valami érdekes eredete, szép jelentése.

2012. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tetszenek.
2012. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!