Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy gyerek a...

Mennyibe kerül egy gyerek a születésétől fogva?

Figyelt kérdés
Hogy mindene meglegyen, ami szükséges. Mindenféle tapasztalat érdekel.
2012. júl. 25. 14:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem vetted el a kedvem :) Engem tényleg az érdekel legkevésbé h mennyibe fog kerülni amúgy már 16 hetes terhes vagyok. Biztos felesleges dolgokat is meg fogok neki venni. Csak kiváncsi voltam, hogy ezeket a kiadásokat ki lehet-e előre számitani, mert én magamnak fel szoktam előre irni h havonta mennyit költök, és h majd a babaholmik mennyibe fognak kerülni. Pelenka + tápszer + fürdetők ami havonta kell.
2012. júl. 25. 16:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 15.000 környékén lehet tápszerrel együtt, ebbe benne van már egy-két olcsóbb játék, olcsóbb ruha.
2012. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt így nehéz megmondani, de amíg tápszeres volt elment rá havi kb. 20 ezer (pelus, tápszer, kencék, egy kis játék, ruha), (szülés előtt kaptunk kiságyat, babakocsit, hordozót, járókát, sok ruhát, ezeket nem kellett megvennünk), mi a szülés előtt kb. 25 ezret költöttünk rá...

2012. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!