Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirena felhelyezése után...

Mirena felhelyezése után milyen "vérzésetek" volt és meddig tartott?

Figyelt kérdés

Nekem 2 hete van fent és azóta minden nap van valami, sokszor mini tamponra is szükségem van, nem elég a tisztasági betét.

Természetesen tudtam, hogy lesz pecsételő vérzés, de én szó szerinti pecsételésre számítottam, nem arra, hogy tampont kell használnom...

Sajnos a dokim szabin van, meg amúgy is olyan macera elérni. 4 hét múlva megyek csak kontrollra.

Milyen mennyiség tekinthető vajon normálisnak és meddig?

Köszi!



2012. júl. 25. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt, mint neked, par het utan napokig semmi, utana par napig tenylegesen pecseteles.

Azt eszrevettem, hogy pl szex utan mindig volt pici pecseteles, mi eleg aktivak vagyunk, igy kb folyamatosan volt valami.

Kb 3 honap utan azt hittem, hogy beall a dolog, mensi kornyeken volt nagyon gyenge verzesem (tampon sem kellett), egyebkent a honap tobbi reszeben nem. Nekem februarban raktak fel es most par napja ismet pecsetelek, pedig ket hete volt mensi szerusegem.

De majd elmulik szerintem. Mas gondom nincs vele, jol van fent, mar ketszer nezte meg a doki, kenyelmes is, nyugodt vagyok mellette.

Az en dokim azt mondta, hogy az elso fel evben siman szamithatok rendszeres pecsetelgetesre, de meg az elso evben is.

2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csányiné pintér anit válasza:

igen nekem 2x volt fen az első alkalommal volt gond mire beállt rendesen a menstruációm de az azért volt mert még mielött felrakták fogamzásgátlót szedtem és annak ki kellett a szervezetemből tisztulni!!!

másodjára nem volt gond rendesen volt és nem volt köztes vérzésem se pecsételés szerintem meg kell a szervezetnek szokni !de azt mondom ha egy év után se áll be normálisan akkor nem birod és le kell vetetni!!

2012. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!