Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, vagy...

Van itt olyan anyuka, vagy ismertek olyat, hogy a terhessége alatt végig menstruált?

Figyelt kérdés
Tuti csak képzelődök, de az utóbbi néhány hónapban a megszokotthoz képest negyedannyi a menstruációm, a hasam is nőtt (de lehet csak hízok - pedig diétázok) és néha olyan fura mozgásokat érzek a hasamban, mint amikor a kisfiaim rugdostak a hasamban ( de ez is lehet csak bélgáz).
2012. júl. 26. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet? ........
2012. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A teszt hány hónapig pozitív?
2012. júl. 26. 16:21
 3/6 timike26 ***** válasza:
hàt gondolom terhessègi tesztet vennèl....igy a terhessèg vègèig....
2012. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt sem feltétlenül pozitív a terhesség végéig. Sőt, van, amelyik már 4-5 hónapos terhességet sem tud kimutatni.


Én az első terhességemnél 5 hónapig, a másodiknál 6 hónapig menstruáltam. A nőgyógyászom szerint ennek oka lehet pszichés, de akár genetikai is.

Ha nem vagy biztos a dologban, akkor teszt helyett inkább a nőgyógyászt keresd fel.

2012. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt csak az első trimeszterben pozitív.
2012. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a TLC van egy sorozat: nem tudtam hogy terhes vagyok címmel

döbbenetes sztorik, olyan anyákról szól, akik akkor tudták meg hogy terhesek, amikor megindult a szülés!

és ne gondoljátok hogy annyira sötétek, stb, hanem van ilyen, hogy nem történik olyan változás, amiből észrevehetné (persze utólag visszagondolva vannak kisebb tünetek, fáradtság, émelygés, de a teszt negatív, és másra fogják)

menstruálnak végig, esetleg szabálytalanul, de megvan, nem nő meg a hasuk, nem érzik a mozgást!

volt egy nő, már 5 gyerekük volt, (szóval tudta milyen terhesnek lenni :) a férje elköttette magát, aztán mégis terhes lett, nem sikerült a műtét :) de mivel álmában nem gondolt erre, nem vette észre

és annyira igazak, hogy volt hogy kihívták a mentőt, mert már vajúdott a nő, a mentősorvos megvizsgálta, megtapogatta, és még ő is csak azt gondolta, hogy 4-5 hónapos terhes lehet, pedig már szült

a legdurvább az volt, aki ikreket szült!!! és nem látszott rajta semmi !!!

2012. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!