Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen megjött a mensim,...

7 hetesen megjött a mensim, jó erősen, alhasi fájdalmakkal. Viszont nem darabosan. Bizonytalan vagyok, hogy, elvetéltem-e vagy sem. Ez a 2. terhességem. Van köztetetek olyan, aki menstruált (a szokványos módon) terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Én a te helyedbe egyből mennék az orvoshoz és nem itt ülnék!!

2009. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Orvos: ha nem vetéltél el azért, ha igen azért. Meg kell nézni, hogy kiürül-e minden.

Unokatestvérem hasonló tünetekkel az ikerek közül az egyiket vesztette el. Orvos.

2009. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, az orvosom azt mondta telefonon, hogy kevés az esély, hogy megmarad, ha darabos lesz, hívjam és találkozunk a műtőben. Ennyi. Ezért érdekelne, hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata.
2009. márc. 14. 19:17
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem így megy,amit az orvos mondott.Ebbe bele is lehet halni!!!Ez nem vicc!Én lecserélném a helyedben,és bemennék az ügyeletre.Szólj valakinek,vagy hívj mentőt.
2009. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon durva ez az orvos!!!!!!!!Esetleg nem érdekli hogy te mit érzel most?És te mit válaszoltál a telóba neki?Mert én nem álltam volna meg szó nélkül az biztos!Minél hamarabb próbáld magad megnézetni!!!!Most elég nagy dolog forog kockán!Ne hagyd magad!!!!
2009. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy mivel még nagyon pici a magzat, valószínűleg elmegy orvosi beavatkozás nélkül. Állítólag az anyák magas %-ban vetélnek el a 6-7. hét környékén úgy, hogy észre sem veszik, és a terhességről sem tudnak, mert csak azt gondolják, hogy "késik". Köszi az aggódó üzeneteket!
2009. márc. 14. 19:34
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem szabad ebbe belenyugodni,hogy a 7.héten nincs kockázat.Nekem 7.hetesen a babám 1.4 cm volt,és nem biztos,hogy ki tud ürülni a szervezetből maradéktalanul!!!Olyan atomnyi darabokra nem bír szétesni!Kaphatsz egy gyulladást és akár a méhed is bánhatja!Kérlek szépen,ha szeretnél még babát,akkor menj orvoshoz!Ne legyél a magad ellensége.
2009. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Az én magzatom 0,7 cm volt két nappal ezelőtt. Ez elég pici méret a tiedhez képest, nem? Ezt most a vetéléstől függetlenül írom. Vagy ennyit jelent esetleges pár nap eltérés?
2009. márc. 14. 20:24
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Az én dokim azt mondta bármi baj van hívjam egyből ne várjak és idegesítsem magam szerintem ilyen egy jó orvos
2009. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt még hozzá teszem 8 hetesen vetéltem el egyre erősödő görcsökkel majd közel 10 perc után se hirtelen elmúlt a fájdalom a méhem szinte már teljesen kiürült mire a kórházba értünk de azt mondta a dokim semmit se kockáztatunk most irány a műtő kitisztít teljesen 3 hónap múlva újra terhes lettem és jelenleg a 36.hetet kezdem
2009. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!