Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik! Van küzületek...

Kedves Kismamik! Van küzületek olyan aki terhessége korai szakaszában menstruált? Mikor tudtátok meg, hogy terhesek vagytok? Mikor teszteltetek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontosak lennének a válaszok!Köszi szépen!
2009. nov. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendes menstruáció elvileg nem lehetséges ha terhes vagy. Nekem megjött, egy nap után elmúlt, majd 4 nap múlva megint volt egy nap és utánna semmi.

38km

2009. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, rá egy hétre teszteltem és pozitív volt.
2009. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik gyereknél 9 hetesen derült ki, hogy babát várok, a másiknál 8 hetesen. Közben fog. gátlót is szedtem... Tüneteim a kicsinél egyáltalán nem voltak, így csak amiatt derült ki, hogy ő van, mert spirált akartam feltetetni és elmentem dokihoz...Gondolhatod, mekkorát néztem!!! A nagyobbnál is mensiztem az első hónapban, de a másodikban kimaradt. Más tünetem vele sem volt.
2009. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem,és köszi.

De rendesen piros vér volt Nálatok?


Neharizzatok,hogy ennyit kérdezek,de nálam az a helyzet,hogy tegnapelőtt -- volt DE TOTÁL --!a terhességi teszt,aznap kezdtem barnázni,ma meg rendesen megvan és kíváncsiságból teszteltem és + lett.Lehet,hogy rossz a teszt???De akkor miért jött meg?Tegnapeőtt alig volt meg--szinte csak sötétbarnás,tegnap reggelre totál megjött,ma délelőtt is erősen megvolt,de most már csökken.Mi lehet velem?

Doki szerint vagy menstruálok az első idő(k)ben terhesség alatt,vagy szépen megy el a sajnos a baba:(Mert még ilyen korán nem lehet mit tenni.

Járt már így valaki?Vagy egyedi egy eset vagyok?

Segítsetek már lécci,ha van saját tapasztalatotok!Köszönöm.

2009. nov. 20. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2-ik válaszoló:

Amikor a babáddal mensiztél az első hónapban,az milyen volt?Rendesen Mensi???Mikor csináltál tesztet?Vagy ekkor már tudtad,hogy terhes vagy?

2009. nov. 20. 16:36
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha mértétek a hőtöket,mensi idején mennyire esett le?
2009. nov. 21. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!