Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki menstruált a terhessége alatt?

Ki menstruált a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én véreztem az elején hónapokig, de kiderült, hogy hematóma volt a babóm mellett, az okozta a vérzést.(vérömleny, ami ha nem szívódik fel, baj lett volna) A vérzés először a várt menstruáció időpontjában jött.Terhesség alatti vérzés eredetét mindig ki kell vizsgálni!
2012. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tarrami válasza:
Volt egy műsor nem is tudom melyik dokumentum csatornán, ahol olyan nőket mutattak be, akik mindig is jó húsban voltak, menstruáltak, aztán egyszer iszonyatosan elkezdetett fájni a hasuk bevitték őket a körházba és megszültek egy gyereket úgy, hogy nem is tudták, hogy terhesek :-O elképesztő, hogy ilyen létezhet, de nem hiszem, hogy ez normális!
2012. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én decemberben szültem. Áprilisban derült ki, hogy kismama vagyok, mert nem jött meg rendesen. Aztán utána minden hónapban, amikor a menstruáció ideje volt, hol barnás vérezgetésem volt, néha meg átváltott pirosba is. Minden hónapban mentem az orvoshoz a rendes vizsgálatokon kívül, hogy már megint mi ez. Aztán a harmadik vagy negyedik alkalommal azt mondta az orvos, hogy ez nálam már így fog kitartani valószínűleg a terhesség végéig. Sajnos így is lett. Gondolhatod, hogy mennyire izgultam mindig, hogy ne legyen baj! Most meg már itt alszik a majdnem öt hónapos kisfiam mellettem teljesen egészségesen! (Amúgy miért kérdezted?)
2012. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia Kedves 3. Én pedig novemberben szültem. Szerdán lett pozitív a tesztem és még aznap meg is jött. De lényegesen kevesebb volt, de ugyanúgy zajlott, mint a menstruációm. Voltunk csütörtökön dokihoz, de még nem látott semmit, de azt mondta, hogy lehet menstruálok. Kaptam gyógyszereket és mára teljesen elmúlt, már pecsételés sincs. Szerdán megyek újra vissza, ahol ismét lesz ultrahang és lesz vérvétel is. Azt mondta, hogy nem ritka szülés után, hogy van vérzés a terhesség elején. Remélem igaza van és nem elvetéltem. Sajnos még nincs babánk, mert őt elveszítettük.
2012. máj. 6. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok Nektek, hogy sikerüljön a baba! A legfontosabb, hogy ne idegeskedj, mert azzal sokat árthatsz Magatoknak! (Sajnos én is sokat idegeskedtem.) Remélem, hogy POZITÍV hírekkel szolgálsz majd! Az eredményt megírod, ugye? Szorítok!
2012. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, a hármas voltam!:-)
2012. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Természetesen megírom, hogy mi volt, de szerintem minden renden! :)
2012. máj. 7. 09:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Bocsi! :)
2012. máj. 7. 09:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos elvesztítettük a babát :(.
2012. máj. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!