Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, tampon problémáim...

Szülés után, tampon problémáim vannak! Esetleg valaki tud segíteni? Kérdés lejjebb!

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve szültem, szülés előtt tampont használtam, és most is azt szeretnék, de egyszerűen képtelen vagyok felrakni, vagy ha sikerül is, kb. két perc múlva csúszik kifelé! Olyan mintha állandóan ki lennék tágulva! A betéteket utálom! Segítsetek, ez most már így lesz örökké?
2009. júl. 16. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én öt hónapja szültem,még nem kell használnom tampont,viszont én is érzem hogy nagyobb maradtam,és hogy lazábbak az izmaim.Intim tornával tudsz rajta segíteni,én napközben szoktam csinálni ülés közben,mivel még csak egy hónapja csinálom így még nem érzem az eredményt.Remélem lesz eredménye mert én is tampont használtam.

Próbáld ki!

2009. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikcsi ***** válasza:
87%
Esetleg probalj ki egy nagyobb meretet. Egyebkent nekem is voltak gondjaim a tamponnal, szules utan 5 honappal mertem eloszor hasznalni, felfele meg okes volt, de mikor ki kellett venni azt hittem padlot fogok. Mintha megint szultem volna. Most ujra babat varok ugyhogy hal istennek ez a problema most ujra elnapolva. :)
2009. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a legnagyobb mérettel próbáltam!
2009. júl. 24. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
tényleg csak az intimtorna marad, ha tényleg ennyire tág maradtál, Kriston Ando és csapata segít személyre szabott edzéstervvel. ha komoly a gond, vizelettartással, vagy a párodnak nem megfelelő a szexuális életetetek, akkor még műtéti, orvosi beavatkozásra is van lehetőség. egy biztos ez nem normális.
2009. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!