Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kinai fogantatási naptár...

A kinai fogantatási naptár kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a fiamnal igen

a lanyomnal nem :)

szoval 50-50%

2012. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3-ból 1 trafált bele,de szerintem a 4-ből 2 lesz az,amit ír. Nem hiszek neki. Bár egynek sem hiszek,de szerintem ingázni,meg káposzta tesztelni,a zsepit hogy hol fogva vesszük fel a földről... izgalmasabb,mint a naptárak,és ugyan annyi az esélyük,mint a kínai f.naptárnak.


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mind3-nál bevált,de úgy h a fogamzás hónapjának én a menstruációét írtam vagyis ha szept 30-án jött meg akkor a szeptembert írtam be,nem az októbert
2012. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőre kislányt jósolt, kisfiam született. Másodikra kisfiút jósolt, és kislányom lett. :))))
2012. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elso babamnal bevalt, remelem masodiknal is! (most azt mondja fiu lesz.)
2012. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsővel fiút jósolt, lány lett, másodikkal lányt jósolt, fiú lett. :)) Szóval semennyire
2012. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be,lányt jósolt és fiam lett!
2012. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!