Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok Linda nevet a...

Ti adnátok Linda nevet a lányotoknak? Csak mert állítólag a jelentése a kígyó is, és sokaknak a jelentése is számít

Figyelt kérdés

Pár hónap múlvamegszületik a kislányunk,és sokat gondolkodtam a nevén,apukája a Violettát adta neki,de 2 keresztneve lesz és nem tudok dűlőre jutni. Gondolkodtam a Lénán is,a Szonján is,de a Linda valahogy megfogott.

Erről a névről lenne szó : Asztalos .... Violetta

Tudnátok ötleteket adni?


2012. aug. 1. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név. Nem érdekelne a jelentése. Az én kisfiamnak zsidó neve van, na és? :)
2012. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi a neve a fiúdnak? :)

Engem sem érdekel a jelentése csak megfordult a fejemben h sokan leszólják a jelentése miatt,de nekem is nagyon tetszik.

2012. aug. 1. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem a jelentése miatt nem tetszik. Én 2 Lindát is ismerek és mindketten nagyon erős, de tartózkodó emberek, viszont mindketten nagyon okosak is. Nekem ez a név túl kemény hangzású, a felsoroltak közül a Léna sokkal jobb szerintem. Viszont a ti lányotok lesz, úgyhogy ha nektek ez tetszik, akkor kívánom, hogy viselje egészséggel a nevét!:)
2012. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Lindát nem adnék, mert a Linda nemű ismerőseimet nem nagyon kedvelem :/ De ha neked nincs negatív tapasztalatod a Linda nevűekkel, akkor sztem nyugodtan adhatod. (Bár nekem szsz a Léna jobban tetszik.)
2012. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név, ami nekem fontos, nem egy tömegnév!

Én a nevek jelentésével nem foglalkozom, de szerintem ezzel sokan így vannak, amit az ember a saját gyermekének választ, annak utánna néz, de másénak nem hiszem, és nem gondolom hogy az emberek minden név jelentését kívűröl tudják!

2012. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Áron.
2012. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia, Linda vagyok...! :)
2012. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia elég régen volt már ez a kérdés,hogy mi legyen a lányod neve,elmondod hogy mi lett? Köszi Linda
2014. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!