Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állítólag nem tervezünk több...

Állítólag nem tervezünk több babát de védekezni meg nem védekezik rendesen ( a férjem) számotokra ez mit sugall?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyenkor azt mondják, beszéljük meg stb. de már megbeszéltük. Azt mondja ő is hogy elég ez a 2. Nem hozza fel a témát hogy kellene még, de azt se hogy nem kellene. Meg amikor másnak 3 van, nem szólal meg borzadozva hogy juj az már milyen sok lenne. Spirálom volt fent korábban, panaszom volt tőle. Hormont nem szedhetek családi anamnézis miatt. Neki kellene gumit húzni (vásárolni) de nem akar, mindig elszórakozza. Nem esek olyan extra könnyen teherbe na de így hogy hol védekezünk, hol nem, ez így mint az oroszrulett olyan.

Én nem bánnám, meg bele is férne kis átszervezésekkel anyagilag, de azért furcsa ez a kettősség.

Számotokra ez mit jelentene?


2012. júl. 24. 14:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
úgy értem nem bánnék egy harmadik babát (főképp mert 2 kisfiam van és jó lenne egy kis lányka hátha az lenne, persze ha fiú az se baj).
2012. júl. 24. 14:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy magadnak kell alternatívát találni a védekezésre.
2012. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért neki kell megvenni?

Annyit jelent, hogy vagy akar még egy gyereket, vagy felelőtlen.

Ha nem akartok gyereket, vegyél óvszert, és használjátok.

ennyi...

2012. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt hogy lusta a férjed védekezni....? Vagy hogy nem tudja kinyögni, h szeretne egy 3-at?

Ne haragudj, de nekem ez olyan furcsa, h semmi védekezés és vagy lesz baba vagy nem....És akkor ha lesz, majd "kitáncol" hogy DE TE AKARTAD! ??

2012. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem neeem. Ilyet biztos nem mondana. Én is megvehetném igen, meg is veszem de nem használjuk! Tudja hogy hol van nem arról van szó hogy ráhagyom az egészet, most nem mennék bele a technikai részébe de én is megpróbálom hogy na akkor talán vegyük elő vagy készítsük oda stb. de nem akarja használni. Megszakítja, vagy még az se.
2012. júl. 24. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, van h az én férjem is "lustább" gumit húzni, akkor hozatok vele :), vagy megszakításos (de annyira azt nem szeretem, mert mindkét baba könnyen jött össze). De semmiképp se hagynám szó nélkül, hogy "csak úgy" a la nature. Amikor kérdezed, hogy "Hát drágám, mégis ez a csiki csuki módszer mivégre van?" Azt válaszolja " hogy tudod drágám, nekünk elég az a kettő is..."? :)
2012. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olyankor mondom neki hogy ez így nem mehet ha tényleg nem akarunk több gyereket erre ő jó tudom tudom...ennyi. De nekem az az érzésem hogy egyáltalán nem bánná ha végülis véletlen sikerülne így ( az első két baba nem jött gyorsan, nekünk ciklust kellett számolgatni meg minden hogy jókor legyünk együtt stb.)
2012. júl. 24. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Húú, nekem az az érzésem, hogy te túlragozod ezt a dolgot, azért, mert nagyon szeretnél még egy babát.

Olyan nincs, hogy nem lehet vele megbeszélni.

Ültesd le, nyomj a kezébe egy konyakot...

2012. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem érzem úgy hogy én szeretném nagyon nagyon és belebeszélem. Ez közös dolog tehát jó persze lelökhetném magamról :))) de nyilván nem teszem. Köszi a válaszokat mindenesetre.
2012. júl. 24. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem férfiként ez azt sugallja, hogy a férjed is azon férfiak közé tartozik, aki rühelli a gumióvszert. Erre van az elmondásod szerint a legnagyobb esély...
2012. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!