Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albertirsai anyukák vagytok itt?

Albertirsai anyukák vagytok itt?

Figyelt kérdés
Hónap közepén költöztünk 1.5éves fiammal, én 20éves vagyok. Senkit nem ismerek arra felé. Jó lenne ha megismernék egy két kismamát.
2012. aug. 1. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én Albertirsai vagyok. Mi 2 éve lakunk itt( pontosabban csak én, mert párom idevalósi) nekem sincs itt sok ismerősöm. 1 anyukával szoktunk összejárni napi szinten, akinek 13 hónapos a kisfia. Nekem 11 hónapos a lányom.
2012. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Eddig nem voltam net közelben, egy hete költöztünk ide. Az önkormányzattal szembe szoktunk a játszóra járni , de nem túl barátságosak az anyukák ahogy észre vettem. Miota költöztünk páromon kívül senkivel nem beszéltem egy szót sem... Én elég nyitott vagyok. De hát ez kevés
2012. aug. 21. 15:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én még játszón sem igazán szoktam anyukákkal találkozni,mert ami itt van közel hozzánk az nagyon pici. De akkor lehet, h elnézünk majd arra a játszóra. Mikor szoktatok menni? Ált. mi minden nap megyünk vagy csak sétálni vagy , boltba stb..
2012. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szia.mi is minden nap megyünk, hár van hogy csak sétálni. Estefelé mikor jincs már ilsen nwgyon meleg
2012. szept. 2. 10:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor ha gondolod valamikor összehozhatunk 1 talit. Ma pl megyünk be vásárolgatni.
2012. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Örülnék neki;) mikor tájt merre lesztek?
2012. szept. 3. 11:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Hmm..ebédel a leányzó olyan fél 1 körül, aztán utána indulunk tesco, mondjuk kocsival megyünk mert meleg van, de utána terveztem 1 kis tombolást valahol. szóval sztem olyan 1 körül, utána kicsivel elindulunk.
2012. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem meddig alszik ma a manóm. Ő olyan fél 2 és 2 között szokott ébredni jó esetben, de van hogy 3ig is elalszik. Meglátjuk ma mikor kel fel, aztán ha még idöben akkor kisétálunk mi is:)
2012. szept. 3. 11:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Mehetünk kicsit késöbb is. Leányzó még 2x alszik, most kelt fel,majd olyan fél 4 kor alszik megint.
2012. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
NagY harc árán most aludt el a fiam (most szokunk le a cumisüvegről) 1,5 -2 órát tuti aludni fog. Szóval mi csak olyan fél 5-5körül tudunk iimenni
2012. szept. 3. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!