Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti milyen zenét...

Anyukák ti milyen zenét hallgattok napközben? Milyen stílust szerettek, kiktől? Amit a gyerek is hallgat?

Figyelt kérdés
Csak egy kis kíváncsiság:)
2012. júl. 30. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én javarészt rádiót hallgatok, hogy néha elkaphassam a híreket is, legyen fogalmam a világról:)

Amúgy musicaleket szoktam betenni, vagy a zenét vagy magát a filmeket is. Ez megy háttérként, kislányom nagyon szereti nézni és hallgatni is és ezeket én is elviselem.

A mostani kedvenc a Mamma Mia!


A gyerekzenéktől néha besokallok, ezért kissé ráerőltetem a lányomra az ízlésemet:)

2012. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
részemről: rock és akusztikus rock, lightosabb metál is jöhet, illetve van néhány nívósabb popelőadó is akiktől szeretek számokat. De a gyerekek miatt általában hanyagolom a saját zenéimet, 4 és 2,5 évesek, néha meghallgatnak valamit amit magamnak kapcsolok, de nem jellemző. Ők a Süss fel nap cd-it, a Maszkabált, Almát meg Kolompost szeretnek, a férjem meg Nox-ot szokott betenni nekik azt is kedvelik. Ezektől én sem megyek falnak (mondjuk nem is szól állandóan valami a háttérben, tv-nk nincs is, mesét is csak akkor néznek ha én beteszek vmit), viszont amiket az anyám szokott nála kapcsolni ha ott vagyunk a hajamat tudnám kitépni, ilyen nyuszis műzene, meg pap rita, hát bocsánat aki ezt szereti de számomra ezek borzalmasak. Aki meg a csicsi-t kitalálta hát lenne egy-két jó ötletem hogy miképp tegyem hidegre.
2012. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, tényleg, filmzenéket is szoktam kapcsolni nekik amiket már láttak pl kis hableány most nagy sláger a lányomnál, meg az aladdin, oroszlánkirály...
2012. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
opera
2012. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindenfélét, persze próbálok olyasmit választani ami gyerekbarát hangzású. Pl egyik nap Abba slágereket hallgattam mert olyan kedvem volt, de szeretem a régi 50-60-as évek slágereit is, vagy pl a Magna Cum Laude, Quimby, Péterfy Bori számokat.

Ha kimondottan gyerekzene, akkor Vitai Ildikó, Maszkabál, Halász Judit szokta váltani egymást a lejátszóban.

Csicsi tényleg röhejes :-DDD de a kislányomnak nagyon tetszik. Meg van egy krokodilos zene, Kroki a kicsi krokodil, azt is imádja. Alma együttesnek is van 1-2 olyan száma amit szeretünk.

2012. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!