Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magas anyukák! Milyen sport...

Magas anyukák! Milyen sport babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A héten vettem használtan egy Pikoló kocsit,de nekem alacsony a tolókarja,így nem kényelmes.(178 vagyok) A gyerek is csak görnyed benne,mert nem merev az ülőrész.

Max. 20 ezerért,és könnyű legyen.És azért télen is lehessen használni. :)


2009. júl. 18. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én i smagas vagyok, de sajnos nem tudok Neked ebben az árban javasolni. Nekem ilyen van:


[link]


Én újonnan vettem, használtan kapod meg úgy 40 körül. Állítható a tolókar magassága, így nem kell lenyúlnom érte, hanem csak a derekam előtt megfogom. Én ezt javasolni tudom csak - ha belefér még.

2009. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Szeretnek neked segiteni, en is olyan magas vagyok, mint te es volt alkalmam elso nekifutasra egy olcso, de iszonyatosan alacsony esernyobabakocsit megvenni. Eleg borzaszto volt, benan mentem, fajt a hatam mar fel ora utan is, pedig mi napi 3-4 orat setalunk...

Vegul en talaltam egy nagyon jot, amibe azota is bele vagyok szerelmesedve, nagyon kenyelmes es mas szempontbol is csak elonye van, de ez nem abba az arkategoriaba tartozik.

Azert megmutatom: [link]

En kulfoldkon elek, szerintem ez az ar igencsak jo, eddig legolcsobban 40ezerert lattam, itt kint meg atszamitva 60-nal kezdodik.

Nemtom pontosan milyen magas, de olyan 105-108 cm kozott van a tolokar magassaga.


Ha nem ezt vettuk volna, akkor Mamas&Papas-t vettunk volna, az itt olcsobb. A baratnomnek olyan van es annak is jo volt a magassaga, az is 105 cm korul van. Ott ezt PegPeregonak hivjak, de hogy azon belul van-e ugyanolyan tipust, mint amit mi itt talaltunk, azt nem tudom.

Ez a ketto volt jo a magassagomhoz:

[link]

[link]

2009. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az első kocsink Bergon xspr volt,azt ahogy lemértem 1 méteren van a tolókar ahogy én használtam. A Pikoló 90 cm... :(

Az Baby Design babakocsikkal szemezek még,de a városunkban nem kapható,és így nem merem megrendelni "látatlanban"mert a Pikolót is így vettem,és nem szeretnék még egyszer csalódni.

A Bergont nagyon szeretem,csak 1 baja van,nehéz. Sajnos sokat kell emelgetnem.

Köszönöm a válaszokat! :)

2009. júl. 21. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!