Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok picire csukható,...

Ajánlanátok picire csukható, könnyű sport babakocsit?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam, van egy nagy, nehéz kocsink, amit nagyon szeretek, de jó lenne tavaszra, nyárra egy könnyebb.

Ja és az se hátrány, ha jól néz ki:P


2011. jan. 13. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Quinny Zapp X-treme

Mi ma rendeltük meg

Most egy Quinny Senz-ünk van

2011. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt rendeltük:

[link]


ilyen van:

[link]

2011. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

szuper a zapp csak no rugózás ici-picik a kerekei, instabil és csak tükörsima felületen lehet jól tolni, bocsi hogy leszólom de 2010-es zappom volt nem sokáig és az xtrem csak annyiban más hogy megfordítható az ülőrész és jobb a kupola, no és egy vagyon! 60-70.000ft kb

ha megírnád nagyjából milyen árkategóriára gondoltál és mik a követelmények írok szívesen én a két kicsivel kb 20-félét próbáltam

most Maxi Cosi Murám és Cybexem van itthon amiket szeretek a Mura nehéz de szuper, a Cybex jó lehet neked is abból 25-30.000-ért kapsz újat Brendonban és az Outletben is több színben! Könnyű és szép, dönthető, karfás stb...

[link]

de a bébé confort mila is jó választás lehet mindkettő esernyőre csukódik

2011. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia, igen a quinny nekem sem annyira szimpi...

hát árban mondjuk max 40.000, és az jó lenne, ha hátra lehetne dönteni a háttámláját, hogy azért aludni tudjon benne.Gondolom ilyen esernyő kocsikból, vagy ami könnyű, pici nincs olyan ami átfordítható tolókaros,ugye?

igazából ezt találtam a neten, ami tetszett így képről,de nem tudom milyen:

[link]

de azt sem tudom mekkora összecsukva, meg hogy meg lehet-e valahol nézni személyesen...

2011. jan. 13. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

19.58 vagyok ez az Xbaby Slapi nevű kocsija annyit tudok róla hogy egy darabig itthon is lehetett kapni pl babaszobán árulta egy anyuka és a cég is itt volt, de már nincs sajna és a honlapjukat sem tudtam megnyitni (xbaby.hu) lehet nem jöt be nekik itthon ez a márka

ez a babaszobás link:


[link]


amúgy 40-ért már nagyon jót kapsz a háttámla szinte mindnél dönthető átfordítható tolókaros nincs tényleg de olyan ahol az ülőrész lehet mindkét irányból feltenni van!

pl Bébé confort Loola volt ilyenem szerettem is kicsire csukódik csak nem könnyű mert kb 9-10kg de esernyőkocsi!

2011. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

még mindig én:-)

ilyenem nem volt még de jókat hallottam róla!!

[link]

2011. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia

nagyon köszönöm a segítséget, szerintem el fogok menni 1-2 helyre(brendon, babaszafari)megnézem és úgy döntök majd:)

köszönöm még egyszer:)

2011. jan. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!