Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szeditek ki a kárpitozo...

Hogyan szeditek ki a kárpitozott ágyból a hányás szagot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fogalmam sincs, mivel szedjem ki. Kisfiam hányt szombaton és mivel megijedt nem volt idő semmire..és tegnapelőtt megint pont odahányt ugyanarra az ágyra. Próbáltam Vanish kárpittisztítóval, AmWay-es univerzális tisztítóval, de az a jellegzetes szag megmaradt. Légyszi segítsetek!:)
2012. aug. 2. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ecetes vízzel bekentem a foltot, majd törölközőt tettem rá, ráültem, felszívta a nedvességet, majd jó erős öblítős vízzel is beitattam, majd arra is törölkoző és ráültem:)


A sárga lenornak jó erős illata van, azt próbáld ki, pici vízzel hígítva.


Nekem is hányta már le a kanapét, sőt szönyegre f@sása is volt már, mikor elkapta a hányás hasmenést, ez mindig bevált!

2012. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) viszont ez már inkább az ágy aljába szívódott bele és amint valami vizeset öntök rá, azonnal feljön a szag és elég durván..
2012. aug. 2. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ecetet önts rá.

Pár napig ecetszagú lesz, de aztán az elpárolog és megy vele a hányás-szag is.

Az én gyerekem eléggé hányós sajnos, és persze mindig a szőnyeg közepére nyomja, szóval van rutinom...

Ecet szuper!

2012. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szódabikarbóna is szagtalanít, és fertőtlenít, nem hagy nyomot.
2012. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!