Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a kis gyerekes anyukákról akik piercinget vagy tetoválást csináltatnak maguknak?

Figyelt kérdés
Én szülés után szeretnék piercinget,mire anyosom közölte velem hogy az nem felelőség teljes anyának való,meg hogy nem vagyok már "suhanc".Tényleg ekkora bűn?
2009. júl. 19. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség, azt csinálsz magadon, amit akarsz. a babának meg nem ártasz vele.

mi köze van anyósodnak hozzá?

2009. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Elég gyerekes dolog szerintem,de a párodat kellene erről megkérdezned.Mégis csak az ő véleménye kellene mérvadónak lenni.Ha neki nem tetszik,akkor kár lenne emiatt a kapcsolatotokat rontani.
2009. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos együtt lakunk anyosommal.Nem érdekel a véleménye,de kénytelen vagyok hallgatni a hülyeségét,sajnos nem olyan nagy a lakás hogy elkerüljem:(
2009. júl. 19. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi negatív véleményem nincs, ha szeretnéd és tetszik neked, akkor csináld nyugodtan. Anyósod max akkor lehetne kiakadva, ha a gyereknek akarnál tetkót vagy piercinget csináltatni, de itt ugye nem erről van szó. A te tested, azt csinálsz vele, amit akarsz és ebbe senki nem szólhat bele. Nekem is van olyan ismerősöm, aki kisgyerekes anyuka és nem egy tetoválása van. És képzeld, odaadó anyuka, az egyik legjobb, akit ismerek.
2009. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is anyuka vagyok és ajak piercingem van :)

És attól még nem vagyok elvont :D

Ne foglalkozz senki véleményével ha neked tetszik akkor hajrá!

2009. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 5 éves és egy 7 hetes lányom. A tetoválásom és az orrpiercingem akkor csináltattam, amikor a nagylányom még csak 1 éves volt. Nem hiszem, hogy ezen múlik, hogy valaki felelősség teljes anyuka-e.

Egy pár hónap múlva ki fogom bővíteni a tetoválásomat, mert az a férjem és az első lányunk nevét ábrázolja. Szeretném, ha oda kerülne a hugica neve is.


Ne foglalkozz vele, hogy mit mondd az anyósod, ha neked tetszik, akkor csináltasd meg! :-)

2009. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha anno a gyulladása miatt nem vettem volna ki a szemöldökpiercingem, akkor még most is meglenne és nem vettem volna ki, csak mert anya vagyok! Mennyi nem felelősségteljes szülő, anya van, akinek nincs piercingje??? Ok, ogy nem vagy suhans, de idióta sem, hogy ne tudd eldönteni, hogy mit szeretnél! Nyugodtan mond csak meg neki!

Amúgy számomra a piercingek többsége csupán egy ékszer! Tőlem is anno megkérdezte egy emberke, hogy mit képviselek? Csak mert ott a piercingem a szemöldökömben. Mire én... semmit. Nekem ez olyan, mint a fülbevaló. Egy ékszer és kész!

Persze a cicibe és oda le tuti nem rakatnék! :)

2009. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tetoválásaimat még akkor csináltattam amikor nem is gondoltam az anyaságra.Szerencsére szép és nőies tetoválásaim vannak.Van egy a bokámon és egy a hátamon a lapockámnál.Gondolkozom rajta,hogy a lábfejemen is legyen-e..hiszen egyszer élünk és ha idős leszek akkor meg nem mind1,hogy van,vagy nincs?Akkor már úgyis majdnem mindenkinek lesz...
2009. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy komplett fullhátas tetoválásom és egy 7 hónapos kisbabám. Még szoptatom, de amint abbahagyjuk, megyek egész lábat tetováltatni... Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz anya. Ha neked tetszik, hajrá, anyósra tojni...
2009. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 év alatt bünteti a törvény, kivéve a fülbevalót
2014. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!