Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erzsébet utalványba kapjuk...

Erzsébet utalványba kapjuk már az augusztusi Rendszeres Gyermekvédelmi Támogatást?

Figyelt kérdés
Már annyifélét olvastam erről az utalványról, hogy nem igazodok ki rajta, hogy mi is az igaz az egészből.
2012. aug. 6. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

10 ezer forintnál 5 ezer forintot kapunk Erzsóban,a többi kp. 10 ezer forint alatti összegnél kp-nak kell lennie az egésznek!


Az őszi gyermekvédelmit viszont már teljes egészében Erzsóban kapjuk.


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2012. aug. 6. 10:31
 3/9 anonim válasza:

Az ERZSÉBET utalvány egy nagy sz...

Megalázó még ,ahol lehet is fizetni vele ahogy válogatják

,hogy mit vehet belőle az ember.

Nevetséges , hogy még egy üdítőt vagy kekszet sem fogadnak el vele.

Nem jó kedvében vásárol vele az ember inkább adnának rendes fizetést akkor nem kellenének ezek a jegyek, amivel csak a gyártó jár jól.

Mi lesz ha a családi vagy a segélyek egy részét is ebben adják még egy pelenkát vagy szappant se vehet az ember.

Szégyen aki ezeket kitalálja.

2012. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az AUCHANBAN el sem akarják fogadni...
2012. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is egyet értek szégyen és gyalázat ez az Erzsébet utalvány addig örüljön aki még nem ilyet kap .

A gyerekeknek gyógyszer meg egyéb dolgok is kellenek mint kenyér meg tej.

A jegyet sokszor el sem akarják fogadni.

Aki kitalálta magából induljon ki és kapja egész fizetését ebben...

2012. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem egyik nap egy baba szappant sem engedtek venni belőle.
2012. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de amit a gyerekre kéne költeni,abból miért akarna valaki üdítőt venni,meg kekszet??- aki ilyet venne rajta,annak tényleg csak Erzsó utalványt kéne adni,még a családit is!

Aki viszont tényleg a családra költené,pl. számla elmaradásuk van,azt pótolnák meg,vagy a tüzelőt szeretnék megvenni... Na,ezeknek a családoknak iszonyat érvágás ez a tetves utalvány!! Elvileg ruházatra is lehet költeni,de érdekes módon,ahol élek,nem fogadják el a kínaiban,sem a piacon az utalványt,hogy cipőt,zoknit vegyek a gyerekeimnek! De azt is megnézném- és meg is fogom novemberben,amikor legközelebb lesz a gyermekvédelmi,de akkor már teljes összegben utalványban,hogy a polgármester hogy fizet vele a tűzifa kereskedőnél!! Én be fogom vinni,és elmagyarázom Neki a dolgokat. Ha nem akar kp-t adni,mert az állam így döntött,bár az,ha valaki bemegy hozzá,a szívén múlik,hogy segít e vagy sem,akkor menjünk ki együtt a kereskedőhöz,rendeljük meg együtt a fát,fizesse ki,amivel akarja!

Most még haggyá,mert bár most is kéne venni ezt-azt az ovira a gyerekeknek,de most még lesz kp,az elég lesz,az utalványt én meg csak élelmiszerre költöm-bár elég k.csögség,hogy vennél 400 ft-ért valamit,de az 500 ft-os utalványból nem adnak vissza,muszáj vagy levásárolni az egészet,vagy buktál 100 ft-ot... De nem??

2012. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal ez az Erzsébet utalvány is csak egy nagy kiszúrás az emberekkel...

Ok ha üdítőt vagy kekszet ne egyen a gyerek mert az luxus cikk és a jegyre nem adható de egy szappant vagy pelenkát se lehessen megvenni szégyen , aki kitalálta és egyre több mindent akarnak ebben adni...

2012. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásotokat.Én is igencsak felháborodom rajta, ha például a tanévkezdéshez szükséges tornacipőt nem fizethetek evvel.
2012. aug. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!