Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állatkertbe járni=nem törődni...

Állatkertbe járni=nem törődni a gyerekkel? Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Micsoda?? Ha jól értem, akkor ha elviszem a gyerekemet állatkertbe, akkor nemtörődöm anya vagyok????

Ugye ez vicc!

2012. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ezt nem értem.

az állatkertbe azért viszi az ember a lányát hogy megismerje az állatvilágot, esetleg pónit simogasson együtt a család.

ebben nincs nemtörődés, ...


vagy szimplán nem értem a kérdést :)

2012. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy dolog jut eszembe: Mi történt pontosan?

Ki mondta neked ezt és miért?


Így csak találgatni tudok.


Elvitted a gyereket állatkertbe, és ezt megszólta valaki?

Mert ez hülyeség lenne.

Vagy nem vitted magaddal? Ha nem vitted magaddal és más vigyázott rá és még kicsi (tehát úgysem érdekelné), akkor oké.

Ha már nagyobb gyerek és érdekelné, mégis otthon hagytad, az furcsa.

Ha ki akartál kapcsolódni, mert mániád az állatok, a gyereket meg nem érdekli, és volt aki vigyázott rá, hát oké.


De azért jó lenne tudni pontosan mi történt.

2012. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a kislányom miatt mennék állatkertbe hogy jól érezze magát :-)
2012. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Kifejthetnéd bővebben is,mert ez így hülyeség.
2012. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Na kiváncsi vagyok, mi ennek a kérdésnek a lényege.

Mi is vittük állatkertbe a 2 éves fiunkat, imádta. Etette a zsiráfot, a kecskéket, baromira élvezte.

A zsiráfot a mai napig emlegeti.

Szerintem, aki elviszi a gyerekét állatkertbe, az törődik vele. (bár nem értem, mi a kérdés lényege)

2012. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mi ha van erőm havonta elmegyünk az állatkertbe. Mert néha már nagyon unom a játszóteret, vagy a nonstop unalmas sétákat itt a környéken, én is kikapcsolok.

És erre megkaptam, hogy ez nem fejleszti a gyerekeket, mert a gyerekekkel az állatkert helyett cangázni, focizni meg ilyeneket kéne csinálni...

Pedig élvezik az állatkertet, a nagy 3évesem is egyre érdekesebbeket kérdez az állatokról, a kicsi is örül, hogy valami újat lát.

2012. aug. 6. 13:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Aki ezt mondta neked, az bolond. Nagyon is fejleszt az állatkert!

1. voltam!

2012. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
de akkor ez mégse "nemtörődés"
2012. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezt te is tudod hogy hülyeség, már bocsánat! Mennyivel fejleszti jobban a gyereket a focizás, mint az állatkert?! Mindkettő fontos, de azért a foci helyett (amit bárhol, bármikor lehet) nagyobb élmény az állatkert egy gyereknek (is). Még akkor is ha havonta mentek.

Ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel!

2012. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!