Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állatkertbe járni=nem törődni...

Állatkertbe járni=nem törődni a gyerekkel? Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az állatokkal való kapcsolat kifejezetten jó a gyerekeknek, az állatkert nagyon is jó nekik.

Aki azt mondta, hogy ez nemtörődés, az nagyon ostoba. Hagyd is annyiban, nem kell az ilyennel foglalkozni.

Már rég hallottam amúgy ekkora hülyeséget. :)

2012. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy ez törődés. Oké nem az egyensúlyát vagy a kézügyességét fejlesztem, de mégis fejlődik, új inger.

Viszont aki ezért leszólt, annak ezek az új ingerek, érdekességek nem fejlődést segítik elő, csak terelgeti az ember a gyereket és annyi:( És ez nagyon bántó nekem:(

2012. aug. 6. 13:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Atyám, ekkora baromságot, hova fajul a mai nevelés? Már egyesek tényleg nem tudnak mit kitalálni, hogy mitől károsodhat a gyerek személyisége... Aki ezt mondta az háborodott.
2012. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A lányom 1 éves. A Jászberényi állatkertben 2 órát álltunk a Pingvineknél, annyira élvezte, ahogy úsznak.

Ha nem fejlesztő az állatkert, akkor fingom sincs, hogy hogy tanulta meg a könyvekben megmutatni a pingvint és mondani, hogy: "Pinni".


Egész nap ott voltunk, reggel 9-től este 7-ig. Le se lehetett lőni, csak arra a másfél órára, amíg aludt.

Nagyon élvezte és mi is.

A kígyót is megsimogatta és nagy élmény volt neki.

Ha ott laknánk, akkor mindennap elvinném. :)))

2012. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lanfear,irigykedem,hogy van időd ilyen hülyeségekkel foglalkozni(de azt is irigylem,akinek van rá ideje,hogy ilyen dolgokon agyaljon,és még oltogassa is a másikat)...viccet félre téve:nagyon jó fejlesztő dolog az állatkertbe járni.Levegőn vannak,futkározhatnak, rengeteg élményt szereznek,a tanulnivalókról nem is beszélve.Ha tehetjük,mi is kimegyünk.Nyáron nem viszem oviba a 4 évesemet,így hétköznap is ki tudunk menni.Ez a pici születésével se fog változni.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Haha, ez jo :D

Epp tegnap voltunk az allatkertbe. 3 eves a fiunk es a baratainkkal mentunk akiknek szinten 3 eves a fiuk.

Most ha visszagondolok a 3 ev alatt talan egyszer se futottam ennyit a fiam utan mint ma pedig 33 hetes terhes vagyok. De nem csak en,a ferjem a barataink is egesznap rohantak a gyerekek utan mivel a ket fiu egyutt meg tobb butasagot csinalt mintha kulon lettek volna. Pedig a barataink meg a nagyit is elhoztak,hogy tobb szem tobbet lat alapon tuti ne hagyjak ott valahol a gyereket.

Szoval szerintem az allatkert pont az a hely ahol meg nagyobb felelosseg kell mint otthon vagy a jatszoteren mert nagy terulet, sok ember ha nem figyelsz a gyerek konnyen lelep.

Aki ilyet mondott neked az valoszinuleg nem jart meg allatkertbe vagy gyereke nincs. Egyebkent meg tok jo,hogy a gyerekeid hamar megismerik a kulonbozo allatokat,ez kesobb meg hasznukra is valhat.

2012. aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 porcukormókus ***** válasza:

Ez komoly? Másnak ez a legnagyobb problémája, hogy havonta meglátogatjátok az állatkertet? Egyáltalán mi köze hozzá..

Szerintem tök jó program, akár havonta is.

Azt meg végképp nem értem, hogy miért kell egy gyereket folyamatosan állandóan "fejleszteni", miért baj az, ha "csak" kikapcsolódik, nézelődik, rohangál? Sőt, ne hagyjuk őket aludni sem, mert ahelyett is inkább tanulhatnának valamit..

2012. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én sem értettem, ezért is kérdeztem meg, hogy ez valóban így van e. Ugye egyedül vagyok non-stop a kicsikkel, és kell a változatosság nekik is. És ez is egy jó program, amit egész jól meg tudok oldani egyedül is.

Amúgy négy gyerekes pasi fejtette ki erről a véleményét, hogy ezzel akarja a szülő megfogni a gyereket, de nem fejleszti közben, csak van a gyerek.

(amúgy mivel diák vagyok, és egyenlőre csak egy gyereknek kell vennem belépőt nem is vészes, nasit meg innivalót itthonról viszek, így nem tétel az állatkert)

2012. aug. 7. 12:52
 19/19 porcukormókus ***** válasza:
Hát nincs más hátra, kérjél tőle "tanácsot", hogy csinálhatnád még jobban.. :)) Biztos tele van jobbnál jobb ötletekkel, ha tud okosítani. :)
2012. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!