Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan éljek epilepsziásan...

Hogyan éljek epilepsziásan kétgyerekes anyukaként?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki.

Időnként kikapcsolok. Ilyenkor eddig normális dolgokat csináltam közben, csak közben ontudatlan vagyok és később nem emlékszem arra, amit csináltam. Pld beséltálok egy utcába, de hogy minek és hogyan mentem oda, azt nem tudom.

Gyógyszert kaptam, de így is megvannak ezek.

Hogy kell így élni?

4 és 1 évesek.


2012. aug. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
menyj orvoshoz kérj segítséget mert ebből oltári gondok lehetnek . mi van ha a gyerekedet hagyod ott valahol?
2012. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mentem

adott gyógyszer aztán ennyi

ha hat hat, ha nem majd ad mást vagy többet

de attól sem lehet sokkal jobban lenni, meg vannak mellékhatások is

2012. aug. 6. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Próbálj megbízható segítséget kérni! Minél több helyen informálódj, hogy ne legyen baj!

2012. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen helyeken?

Orvosnál voltam már rengetegnél. Ez és ennyi gyógyszer oszt slusz, nem tudnak mit csinálni.

2012. aug. 7. 07:30
 5/7 A kérdező kommentje:

Legalábbis ezt mondták mindenhol.

:(

én meg éljek így a pengeélen

ennyi erővel hulla is lehetnék?

2012. aug. 7. 07:31
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom hol élsz, de Pécsen rendel egy doki Dr. Janszky József, aki epilepsziával foglalkozik, elismert mindenhol,semmi bajom nincs amióta hozzá járok, nagyon ért a dolgához és én sem pécsi vagyok amúgy, csak őt ajánlották
2012. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Milus888 válasza:

Én 20 éve vagyok epilepsziás. Folyamatosan szedtem a gyógyszereket. Ha 1-et kihagytam, már megtörtént a baj..

Viszont pár hete elmentem egy természetgyógyászhoz és mondta hogy tegyem le a gyógyszert és reggel-délben-este, amikor csak tudok egyek húst. Azóta gyógyszer nélkül vagyok tünetmentes...

1 hét múlva megyek vissza hozzá, további tanácsért, hogy végleg meggyógyuljak és ne csak tünetmentes legyek.

Kicsit felháborít, hogy 20 év alatt egy orvosnak sem jutott volna eszébe ez az egyszerű megoldás.

2013. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!