Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó anyukák/apukák,...

Dolgozó anyukák/apukák, nektek mikor-mennyi idő jut edzeni-sportolni, meg úgy ált. Magatokra?

Figyelt kérdés

Főleg, akinek a pàrja sokat dolgozik.

Az én párom reggel 6.20-kor indul és 17.30-ra ér haza kb.

Én 7-7.30 körül indulok a gyerekekkel és du. 4-5 körül érek velük haza. Utána házimunka, kajacsinálás, szóval a szokásos.

Estére már hulla vagyok, reggel meg zombi :)

Néha korán kelek és elmegyek futni, de ugye 6.15-re már otthon kell lennem, szóval az nem jöhet szóba minden nap, mert akkor este max. 9-kor aludnom kéne, hogy ébren kibírjam másnap a melóban... :)

A többiről nem is beszélve, sajnos igy 30 fölött és 2 gyerek után már kicsit több energiába telik jól kinézni :)

Szóval ti hogy csináljátok, hogy a gyerekekre és magatokra is jusson elég idő a házimunka és a főzés mellett?


2012. aug. 8. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, nincs segítségünk (nagyszülők pl.) úgyhogy mindig mindent én csinálok a főzésen át a bevásárláson keresztül a nyári szórakoztatásig.

Én reggel zombi vagyok, magamat alig bírom kiimádkozni az ágyból 6.40kor...

Én "csak" 6 órában dolgozok (hivatalosan, de leginkább 7 az).

Este 8-9 ig vagy 9-10 ig futok majd egy órát. Kikapcsol imádom. Télen a legnagyobb minuszokban hagytam csak ki meg most párszor mikor tényleg 30 fok volt este is.

Engem feltölt sokkal több energiám van tőle, eleinte pár hétig csak szenvedés volt úgy kellett noszogatni magam hogy menjek, de aztán átestem a holtponton. És már élvezet. Hajrá!! :D

2012. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos nálunk sötétedes után nem lehet futni, mert egyrészről nagyon rosszak az utak, másrészről rengeteg kutya van, sokszor szabadon. Tiszta falu feeling :)

Amíg csak 1 gyerekünk volt,eljártam edzeni egy terembe, addig anyós vigyázott rà heti 3x, de 2 gyerekkel nem akarom terhelni, csak ha tényleg muszáj, pl. ha orvoshoz megyek.

Jaj, nagyon hiányzik a rendszeres mozgás, annyira be vagyok punnyadva... :)

2012. aug. 8. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Én minden másnap felkelek reggel és futok, szerintem meg lehet szokni.


Hétvégén pedig egyikünk sem dolgozik, ilyenkor az edzőterembe is eljutok.

2012. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húú én nagyon szerencsés helyzetben vagyok, mert 24 órát dolgozom, utána 72 óra szabad, az első nap kialszom magam, után 2 nap csak az enyém, gyerekek oviban, bölcsiben, reggel 8-tól délután 4-ig az egész nap. Így van időm magamra, minden másra.

Anyukám sokat győzköd, hogy menjek 8 órába dolgozni, de én valahogy nem vágyom a mindennapos rohanásra, ráadásul az agglomerációban élünk és rettenet a közlekedés 2 órát utazom Pestre kettőt vissza, reggel fél hatkor indulnom kellene, 6 óránál előbb nem érnék haza, nekem ez nem hiányzik.

2012. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én egyedül nevelem a lánykám, három éves.

Minden reggel 5:30kor kelünk, lánykám 6ra oviba, én 7re dolgozni.

Negyed 5 körül szoktunk hazaérni.

Hetente egy estém szabad, ilyenkor jön bébiszitter aki vigyáz rá, hattól éjszakáig.

Edzőterembe együtt járunk, olyanba, ahol van gyermekmegőrző.

Amit meg nagyon imádok, az a mozi, erre rászoktattam a csemetét, így oda együtt megyünk :)

2012. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!