Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy 2...

Szerintetek ciki, ha egy 2 gyermekes anya rikíttó pinkkel festi a körmét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dehogy! Egyes típusoknak kifejezetten jól áll ez a vidám, fiatalos szín - én is használom. (2 gyereke, 35 éves anyuka vagyok. Attól, hogy anya vagy, még nem szűnsz meg nőnek lenni, nyugodtan hordj akár műkörmöt, vagy csinos miniszoknyát is (persze a jó ízlés határáig).

Sokszor elcsodálkozom, hogy gyerekszülés után milyen sok nő adja fel korábban csinos külsejét - sort, műanyag klumpa, szürke, unalmas színek, macinaci...

Persze nem kell plázacicának öltözni, de a szép, élénk színek, a nőies megjelenés sosem megy ki a divatból, és nem korfüggő. A gyerek is büszkébb a csinos anyukára, az apuka meg pláne!

2012. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

??? Miért, aki anya, az már csak anya??? Járjon kontyban, lapos sarkú cipőben, hosszú ruhában, a sminkre meg rá se nézzen?

Nekem 9 db körömlakkom van, többféle bordó, cseresznyepiros, színtelen, türkiz, pink, kékből is többféle. Most, hogy itthon vagyok a 2 gyerekkel, mindenféle vad színt kipróbálok, végre nem kell azon aggódni, hogy a munkahelyen szólnak érte :D

2012. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jól esett, hogy ezt írtátok!

Csak mentem az oviba a gyerekért, az óvónő meg annyira leste a körmöm! :)

De nekem nagyon tetszik! :)

Nekemis nagyon sok lakkom van!

Egyébként csak 21 vagyok! :)

Köszi mégegyszer! :)

2012. aug. 8. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
ja, hát vonzza a szemet a szép köröm, gondolom, te is azért fested ki, nem? :)
2012. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nem az anyaságtól függ.


Őszintén szólva nekem már "hajadon lányként" sem tetszett a rikító pink köröm, és az anyaság után sem kívántam meg hogy ilyenre fessem a körmömet ( hormonok ide vagy oda:D).


Akinek tetszik, csinálja, de nem hiszem hogy óvónéni azért nézett volna rád csúnyán, mert anyuka létedre ilyen színűek a körmeid.

Lehet hogy szimplán csak neki sem tetszik ez a szín:)

2012. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazából nekem ez olyan hobbi szerűség!

Nagyon szeretem festeni a körmöm :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 8. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok, de ha olyanom van, akkor pink a körmöm, vagy piros. Amikor meg nincs olyanom, akkor sima francia:) Egyáltalán nem ciki. Szerintem csak azért nézte, mert szépen ki volt festve. Én is meg szoktam nézni más kezét, ha jól el van készítve rajta a lakkozás.
2012. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hu már ketten is írtátok a piros lakkot, sehol se találok olyan szép pirosat! :(

Pedig fáj rá a fogam! :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 8. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól hogy gyerekem van simán bármi olyan színnel kilakkozom a körmöm, amilyen nekem tetszik.

A rikító pink még nem is olyan extrém.

A lakk repertoáromba megtalálható a neon zöld, neon sárga, narancs sárga, kékek, még az az igazi radiátor ezüst is, amivel régen fújták le a radiátorokat.


Miért lenne ez baj? :o

Öltözködésbe sem váltottam szürke egérré, ugyanúgy felveszem a szines ruhákat, a cicanacit tunikával, a tűsarkumat se dobtam ki.Persze mindennek megvan a maga helye.

2012. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaz én csak a lábamon festem, de épp most festettem ki tűzpirosra. Ma vettem a lakkot, és a nagyobbik lányom meg is dicsérte milyen szép a színe. :)
2012. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!