Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Arti gyerekülést ismeritek?...

Arti gyerekülést ismeritek? Milyen?

Figyelt kérdés
9-36 kg kategória. tudom, már a kategória sem a legbiztonságosabb, de konkrét tapasztalatotok van róla? van valakinek ilyen? mennyire szereti a gyerkőc? kategóriájában és ár érték arányban milyen?
2012. aug. 10. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy gagyi ülés mint írtad, se nem biztonságos, se nem kényelmes.

Barátnőm kapott egyet, de a háttámlája mozog lejár, a műanyag eltört hamar.

2012. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-( milyen a jo ebben a kategoriaban? ami megfizetheto es relative biztOnsagos? uujonnan es max 25-ert? vanennyiert olyan,ami nem gagyi?
2012. aug. 10. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt az idei Adac teszt:

[link]

Elég sok ilyen kategóriás ülést teszteltek. Nekem a Chicco szimpatikus, és csak egy kicsit drágább, ha minden áron ilyen ülést szeretnétek. De szerintem az ilyen átfogó kategória nem annyira biztonságos. De ez csak az én véleményem.

2012. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!