Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már ezeregy ilyen neves kérdés van, de mégis kíváncsi vagyok rá, hogy tetszik-e nektek ezek a nevek és, hogy melyiket válasszuk! Kismama vagyok és ha lány lesz vagy Boglárka lesz vagy Regina! Melyik tetszik nektek jobban? Kinek mik a kedvenc lány nevei? Ha fiúnk lesz, akkor Alex vagy Tamás lesz! Melyik tetszik nektek jobban? Melyik fiú nevek tetszenek nektek? Segítsetek dönteni, mert nehéz! Előre is köszönjük!
2012. aug. 10. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mivel a kislányom is Regina elfogult vagyok,így ez jobban tetszik!:) A Boglárka sem rossz,bár valószínűleg nem adnám a lányomnak.

Fiúk közül inkább a Tamás.

2012. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A lánynevek amiket kinéztél nekem nem tetszenek.

Az Alex tetszik, de mint Alexander. Úgy hogy Alex, az olyan kutyanév számomra.

Lány nevek közűl nekem a Lotti, Ágota, Imola, Otília, Emília, Natália tetszik.

2012. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

a Boglárkáról nekem mindig a katicabogár jut eszembe :D a Regina szép név, de van egy ilyen nevű ismerősöm és nagyon nem kedvelem, így nálunk ez a név ki is lett lőve hamar. Az Alex nekem annyira nem, viszont a Tamás szintén szép név :)


személyes kedvencek az Emma, Szofi, Sára és a Dániel (ez sajnos már nagyon-nagyon gyakori), esetleg még Marci és Áron :)

2012. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Regina.Tetszik még a Petra,Réka,Nóra,Kata.Petra és Réka a lányaim neve.De még ezernyi lánynév van,ami tetszik.

Tamás.Tetszik még a Máté,Bence.

2012. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom még!

Gondolkoztunk még az Ivett és a Lívia névben is, így lány nevek közül mondhatni, hogy 4 név közül vacillálunk, így nehezebb dönteni, mint a fiú névben!

2012. aug. 10. 22:31
 6/16 A kérdező kommentje:
A Petra is tényleg nagyon szép név!!
2012. aug. 10. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ezek közül kell választani akkor a lány Regina a fiú név meg Tamás.A Boglárka egyáltalán nem tetszik az Alex meg olyan kutya név.

Amik nekem tetszenek:

lány:Leila,Laura,Szonja

fiú:Csanád,Dávid,Gergő,Ádám

2012. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Regina és Alex a befutó.
2012. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Regina és a Tamás tetszenek.
2012. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Regina gyönyörű. :) Fiúból pedig az Alexet mondanám; a Tamás tucat is, és nem is tetszik.
2012. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!