Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok, hogy jut elég...

Nagycsaládosok, hogy jut elég időtök a gyerekekre?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, minden tiszteletem a Tiétek, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet a figyelmeteket megosztani 4+ gyerekek esetében? Nekem még csak 2 van, anyagiak rendezettek, férj kora este már itthon, szükség esetén nagyik segítsége is kéznél, de én mégis úgy érzem, semmire sincs elég időm. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy akinek dupla, tripla ennyi gyereke van, az hogy tud elég figyelmet szentelni a napi teendők mellett (külön-külön) is rájuk?
2012. aug. 12. 05:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen statisztikát olvastál én százával ismerek nagycsaládosokat akik nagyon jól el vannak és éppen azok között nincsen vagy nem számottevő a válás és családi perpatvar -magyar családokról írok- mint azoknál akikről te írsz. Menj fel a NOE-honlapjára és nézd meg a beszámolókat, képgalériákat és rá jöhetsz miért írtam amit írtam
2012. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Válási statisztika?? Hol van olyan statisztika ami szerint a több gyerekesek hatalmas mennyiségben elválnak az egy gyerekesek meg bezzeg nem? Ilyen tuti nincs...Sőt szerintem a nagycsaládosok között sokkal kevésbé jellemző a válás. Egy gyerek vagy gyerek nélkül valószínűbb hogy kilépnek a kapcsolatból és próbálkoznak másfelé.
2012. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves 9/12-es!

Kissé megkésve de szeretnék neked egy cikket küldeni ami talán nagyobb rálátást ad a nagycsaládosok életvitelével kapcsolatban.

[link]

2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
a 12 es válaszoló vagyok hát ez se pont jó példa mert ez alatt a cikk alatt is megy az osztás rendesen miszerint ez egy idealista cikk és csak a jó napokról ír a rosszról nem, meg hogy ez egy önáltatás a szülők részéről, lényegében ugyanazt írják néhányan mint itt ez a válaszoló aki szerint maga előtt is színészkedik az aki ezt élvezni "meri".
2012. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:D
2012. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!