Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 14-15 éves...

Szerintetek egy 14-15 éves gyerek még?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez attól függ ki milyen érett(vagy éretlen), de úgy általában
2012. aug. 13. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában nagyon is.
2012. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is.
2012. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis meg nem is. Végülis ez a pubertás kor.
2012. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Magamból kiindulva, még igen.
2012. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem simán gyerekek még.
2012. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az embernek sok mindent meg kell ahhoz érnie(+ és -),hogy valójában is felnőjjön.Hiába gondolod bármennyire is okosnak-érettnek magad idővel rájössz,hogy mennyire nem így volt.
2012. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Akármennyire is tud komoly lenni, feleősségteljes, ebben a korban még nagyon ingatag, és befolyásolható -főként rossz irányban. Én azt mondom, hogy kamasz kor-nem kamasz kor, egy ember 18éves koráig gyerek mindenképp. Sokan utána is.
2012. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Egyetértek amúgy az egyik előttem szólóval, hogy az ebben a korban lévők azt hiszik, hogy ők már érettek és okosak, de csak ha igazán felnőnek, akkor fognak rájönni, hogy mekkorát tévedtek.:) Én is még csak most kezdem kapizsgálni 24 évesen!:D Egyébként én onnantól tartok felnőttnek valakit, ha már külön lakik a szülőktől és/vagy teljesen önmagát látja el.:)
2012. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Visszagondolva a saját gyerekkoromra és az egész életemre, a legnagyobb pofám 13-15 évesen volt. Akkor nagyon okosnak, tapasztaltnak éreztem magam, és azt hittem, minden problémára tudom a megfelelő választ és a felnőttek az idióták. Na meg 14 évesen nőnek hittem magam. Aztán később jöttem rá, hogy mennyire kis lüke voltam.
2012. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!:)
2012. aug. 14. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!