Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, akinek azt mondták, az...

Van, akinek azt mondták, az életébe kerülhet egy újabb terhesség kihordása, és mégis újra terhes lett?

Figyelt kérdés
Mi lett velük?
2012. aug. 14. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Már nem tudnak válaszolni.
2012. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mai vilagban nem hiszem ,hogy gyakran elofordul az ilyen de miert kerded? elso valaszolo jot rohogtem a valaszodon de kozbe figyeltem a kerdes komolysagara:)
2012. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszike.

Egyébként sejtem, hogy ilyen válaszoló is lesz, aki ilyen ismerőse van, de rövid történetet írjatok légyszi!

2012. aug. 14. 01:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Keves az eselye hidd el... regebben meg elofordulhatott volna de manapsag nem igazan:) Nagyon beteg emberek meg szerintem nem valalnak be babat. de magas vernyomasra gondolsz vagy szules kozbeni komplikaciora odafigyelnek..max akkor nem vallalhat babat ha nincs mehe vagy gondolom tenyleg sulyos beteg de mas okot nem latok..
2012. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3 császár (2 gyerek...) után annyira gyenge lett a méhem, hogy azt mondta az orvos, hogy még egy terhesség az életemben kerülhet. Nagyon szerettünk volna még gyereket, de persze nem bármi áron. Csak hasonló történetekre lennék kíváncsi.

21. Század ide vagy oda, ma is vannak ilyenek...

2012. aug. 14. 01:12
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok:) Viccen kívül:nemrég egy ismerős nő halt meg,mert nem értette meg amit az orvos mondott neki,hogy belehalhat még egy terhességbe.8hónapos terhesen rosszul lett,a gyereket még ki tudták venni belőle,ő meghalt.Volt már 2gyereke,felelőtlenség volt a részéről.
2012. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van is ilyen ismerősöd, mégis tudsz ezzel viccelni??
2012. aug. 14. 07:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondtak ilyet hogy kockázatos még egy terehesség kihordása.Az első gyerek után.

Védekezés ellenére lettem még egyszer terhes, de nem vállaltam.Abortusz.

Úgy voltam vele hogy inkább legyen egyke a gyerekem, és csúnyán hangzik de megöletek egy magzatot, minthogy egy csekélyke esélyt is adjak én magam arra hogy a fiam félárva legyen.

2012. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anyukámnak nincs vérképe, már halottnak kéne lennie és igy volt ötszöt terhes. Harmadik terhesség ikrekkel volt, természetesen akarta, de csak császárral engedték. És megkérték hogy elég 4 gyerek, ne szüljön többet mert nagyon veszélyes. Anyám nagyon gyenge, folyton elájul, össze esik, nemrég is majdnem meghalt. Erre megint terhes lett, de nem vállalta az orvos, elkezdett a magzat vissza fejlődni, valami daganat volt, de aztán minden helyre jött, Bp.-en laktunk, el kellett menni Debrecenbe, csak itt vállalták, természetes úton szülte meg az 5.gyereket. Aztán a 6.gyereket megint Bp.en szülte természetesen, ez is nagyon kockázatos volt, de anyám nem engedett, hiába hogy már 5 gyereke volt...... Hiába könyörgött neki mindenki hogy elég lesz már, 6éven belül 6gyerek. 1989-1995-ig. Mind nagyok vagyunk már, egészségesek, csak anyánk van a halál szélén.

Ő túlélte, de lehet más nem birta volna.

2012. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm, akire későn talált rá a szerelem. 40 éves volt amikor teherbe esett. Az orvosok elmondták neki, hogy a kora még csak hagyján, de a szíve nem valószínű, hogy ki fogja bírni ezt a terhelést. Megtartotta:(

Meg született a kisfiú, ezt túlélte.

Viszont pár hónapra rá, amikor egyedül volt otthon a kicsivel, szoptatás közben leállt a szíve örökre! :(

A szomszédok hívták fel a férjét, hogy egy órája sír a kicsi, és nem tudnak bemenni, mert be van zárva az ajtó. A szomszédból az erkélyen keresztül másztak be.

A kicsinek semmi baja nem lett, viszont az anyukát nem tudták újraéleszteni sajnos!

Sajnos rossz kimondani, de nagy felelőtlenség volt részükről, hogy bevállalták a babát!

2012. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!