Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk? Márciusban...

Mi lesz velünk? Márciusban lejár a GYESem és a gyerekemet nem vették fel bölcsibe, így nem tudok visszamenni dolgozni! Hol tudok érdeklődni ez után?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lakóhelyszerinti legközelebb Gyermekjóléti és családsegítő szolgálatnál.
2012. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg több ovit is. 3éves korától már mehetne ovodába, oda fel kellene hogy vegyék.

Bölcsit akkor úgy gondoltad hogy márciusban kezdené a pici? Vagy most akarod bölcsibe járatni?

2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minél előbb szeretném, hogy elkezdje a bölcsit! Szeretnék visszamenni dolgozni, csak addig hiába keresek munkát, ha a gyereket nem veszik fel sehova! És rábízni sem tudom senkire!
2012. aug. 15. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így van sajna. Az én fiam sem vették fel.

Ha lesz munkád, és mutatsz munkáltatói igazolást, akkor felveszik a bölcsibe, másként nem. Marad az a verzió hogy kivárjátok az ovit, vagy családi napközibe viszed a picit.

Nálunk még annak a picijét sem veszik fel, akinek az anyukája tanul, pedig azt fel kellene elméletileg.

2012. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos oviba is szerintem csak jövő szeptembertől veszik fel mert áprilisban tölti be a 3 évet! Csak az a baj, hogy utána csak a családi pótlék van és semmi! Abból nem tudok neki enni adni, számlákat fizetni, stb! Gondolom nem kell részletezni, mindenki tudja sajnos! Munkáltatóm is csak max 1 hónapig köteles foglalkoztatni! Én így tudom, de lehet rosszul! Nem tudok várni! Pedig itthon is dolgozhatnék, mert bébiszitter vizsgám is van, de nincs babóca, akire figyelhetnék! :(
2012. aug. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!