Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugy erzem, hogy a kozepso...

Ugy erzem, hogy a kozepso gyerekemet jobban szeretem mint a masik kettot. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Normális, de azért törekedni kell arra, hogy mindhármat egyformán szeresd!


Ez amúgy változik. Lehet, hogy idősebb korban majd egy másikkal sokkal jobban el tudsz majd beszélgetni, akkor őt fogod jobban szeretni.


Nem kell ettől félni, ez normális.

2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Addig normális, míg a másik kettő nem érzi meg ezt rajtad.

De az az igazság, hogy én 3 gyerekem közül nem tudok választani. Egyiket ezért szeretem, a másikat azért.

2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kettő gyerekem van bocsi..csak annyira bennem volt ez a 3-as szám ...:)
2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ok, koszi. Szeretem nagyon mind a 3-at, es gondjukat is viselem. Csak az egyik nagyon hasonlit ram a rossz tulajdonsagaimmal egyutt... a masik nagyon hisztis... etc.

Csak mindig azt olvasom, hogy termeszetes az ugyanugy szeretem...

mi is harman vagyunk testverek, es tenyleg nem tudom megmondani, hogy kit szeretnek a szuleim jobban. ha egyaltalan jobban szeretik barmelyikonket is.... nos, lehet nekik sikerult.

2012. júl. 26. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindhármat ugyanúgy szereted,csak mindhármat másképpen.És talán a második a legkézzelfoghatóbb.Vigyázz,hogy a másik kettő ne érezze rajtad,és szerintem ebbe a "középsőt szeretem"dologba ne nagyon éld bele magad,mert nehogy átforduljon a helyzet,eluralkodjanak rajtad az érzések,és magadat hibáztatod majd.Na az nem lenne jó.
2012. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oke, koszi!
2012. júl. 26. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyósom sajnos nem csinál titkot abból, hogy az idősebb fiát jobban szereti mint a kicsit. Sosem értem, hogy tud erről így beszélni a jelenlétükben. Ez szerintem nem normális.


De ha nem érezteted velük, akkor lehet az. Emberek vagyunk, nem gépek :-)

2012. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak azért érzed ezt mert a középső könnyebben kezelhető mint a többi? hogy jobb gyerek, és ezért könnyebb vele?

meg csak úgy érdekességképpen, van olyan hogy középső gyerek szindróma, ezt azt jelenti, hogy általában nekik a legrosszabb a helyzetük, mert az első, ugye az mindig különleges, az utolsó meg a legkisebb, és általában a középső szenved hátrányt, na most ezt te kompenzálod :)

2012. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!