Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maradhat itthon még szeptember...

Maradhat itthon még szeptemberig? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Lányom május közepén tölti a 3.életévét, viszont csak szeptemberben szeretném elkezdetni vele az ovit, addig én még itthon maradhatok, meg ugye 1hónapos leállás van az ovikban. Ez is megvalósulhat, hogy csak akkor kezdje?
2012. aug. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, beíratnod be kell, de az ovónőkkel meg kell beszélni, hogy csak szeptembertől megy. Ennyi.
2012. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt nem is szeretik ilyenkor már év végén bevenni a kicsiket.
2012. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor mikor kell beíratnom? Csak mert úgy tudom, hogy szeptemberben vagy májusban van beiratás, viszont ovira költöznénk, így még nem tudom melyik ovihoz fog tartozni.
2012. aug. 15. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak áprilisban van beiratkozás. Akkor kell jelentkezni, mindenkinek, aki a köv. évben, akár év közben is szeretné, ha menne a gyerek.

Szóval, ha te jövő szeptemberben akarod, hogy menjen, akkor jövő április-májusban kell beíratnod.

De hívd fel a helyi ovit, ott m i a szokás.

Én csak azt tudom, nálunk hogy van.:)

2012. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!