Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem járok kisgyerekek közé...

Ha nem járok kisgyerekek közé honnan tudjam hogy melyikek a legnépszerűbb nevek?

Figyelt kérdés

Nem akarok extra nevet, csak hogy ne legyen tömegnév

azért tettem fel a kérdést mert ez ugye térfüggő is.

Vannak az országos top nevek, ezek kizárva

De mondjuk egy ovodába bemehetek egy névlistáért? :D


2012. aug. 15. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem. de menj el 1-2-3 játszótérre, egy könyvvel v újsággal a kezedben, és tölts el ott 1-1 órát, azalatt meg fülelj, ki hogyan szólítja a gyerekét.


pl. az én körzetemben leggyakoribbak: (lányok) Liza, Boglárka, Hanna, Anna, Molli, Gréta, (fiúk) Bence, Gergő, Kristóf, Manó, Dániel, Vilmos, Péter.

2012. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Névsort biztos nem kérhetsz,de az alapján nem is tudod majd megállapítani mi a tucatnév.

Nálunk ezek mennek:Zsombor,Máté,Tamás,Zselyke,Hanna,Jázmin,Sára,Dorka,Vilmos

2012. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felénk Boglárka, Bence, Fanni, Dominik, Dani, Peti, Lilla, Lili, Vanda, a gyakori nevek. De most nagyon felkapott a Hanna, Jázmin, Zselyke, Csenge. Nézz meg tavalyi statisztikákat a leggyakoribb nevekről. Amúgy például írtam a Zselykét ami nagyon felkapott lett, mondtam tegnap a páromnak, mert volt az óriás baba a híradóban akit így hívnak, neki az első reakciója az volt, hogy nincs is ilyen név. :D Van ahol Hanna, Jázmin tök gyakori, na én személyesen egyet sem ismerek, szóval tényleg területe válogatja. Akkor pl. unokahugom Eliza, sok kislánynak adják ezta nevet is, nekem már tök átlagos, de egyik rokonom meg még nem is hallotta hogy van iylen név. Az ovis névlista sem garancia, mert felénk az oviban olyan extrém nevű gyerekek vannak, hogy abból tuti nem fogsz a leggyakoribb nevekről tájékozódni. :D
2012. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NE :D :Bence, Csombor, Zsombor, Zselyke, Fanni és Hanna.
2012. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán nézd meg a leggyakoribb 100 utónevet az elmúlt években (van minden évben friss lista, hogy abban az évben melyikből adták a legtöbbet).

Még így is meg van az esély rá, hogy az életben nem fogsz találkozni Hannával és Jázminnal (ezek elöl vannak), de lehet, hogy összefutsz például három Ludmillával.

Barátnőmék azért adták a fiúknak a Mihály nevet, mondván újabban senki nem nevezi így a fiát, erre hárman vannak Mihályok az ovis csoportban.

Jázmin hiába tucatnév, én még soha nem ismertem egyet sem.

2012. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!